Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 14 октября 2020 г.

Привітання начальника ГУНП в Запорізькій області з Днем Захисника України

 Колегія Головного Управління Національної поліції в Запорізькій області та я особисто вітаємо особовий склад та ветеранів органів внутрішніх справ з Днем захисника України!

Це свято особливе, бо нагадує нам про громадянський обов'язок і важливе призначення кожного – оберігати і захищати Батьківщину.

День Захисника України є справжнім святом самовідданості і благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які також відзначають 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва.

Хочу висловити найщиріші вітання ветеранам, учасникам бойових дій, усім воїнам, які  надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу, та вшанувати всіх, хто носить високе звання Захисника України.

Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті! Нехай ваш дім буде наповнений світлом і любов'ю, а робота приносить лише задоволення!

 

З повагою

Начальник ГУНП в Запорізькій області

генерал поліції третього рангу                                        

Микола Лушпієнко

 

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://zp.npu.gov.ua/news/Informacziya/privitannya-nachalnika-gunp-v-zaporizkij-oblasti-z-dnem-zaxisnika-ukrajini/

Комментариев нет:

Отправить комментарий