Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 6 августа 2020 г.

Перші


Старший слідчий в особливо важливих справах полковник міліції Первая Алла Василівна   – перша жінка  у запорізькій міліції, якій було присвоєно спеціальне звання «полковник міліції» 01.02.1997 р.


 Первая Алла Василівна

 Народилася 03 липня 1941 року в с. Гаївщина Лохвицького району Полтавської області у родині кадрового офіцера Радянської Армії. У період війни проживала за місцем народження. З травня 1945 року по вересень 1962 року проживала в різних містах Радянського Союзу за місцем проходження служби батька.

У 1962 році вступила до Харківського юридичного інституту, який закінчила в 1966 році і була направлена за розподілом до м.Запоріжжя.

7 січня 1967 року призначена на посаду слідчого слідчого відділу УВС м.Запоріжжя. У слідчому відділі пропрацювала слідчим, старшим слідчим до серпня 1985 р.  Розслідувала кримінальні справи про розкрадання посадовими особами, про порушення правил про валютні операції, багатоепізодні кримінальні справи про крадіжки і розбої, спекуляціях, складні дорожньо-транспортні пригоди, кримінальні справи минулих років. Одночасно займалася роботу слідчих Орджонікідзевського, Жовтневого, Комунарського РВВС, займалася аналітичною роботою.

Займалася кульовою стрільбою з пістолетів всіх марок, револьверів, гвинтівок. Багато років займала 1-е місце серед жінок зі стрільби. Неодноразово входила до складу збірної команди на першість України з кульової стрільби МВС, які проходили в Луганську і Львові.

У серпні 1985 р перейшла до кадрового апарат, працювала старшим інспектором ОК УВС міста до липня 1994 року, потім знову повернулася в службу слідства і працювала слідчим, старшим слідчим з особливо важливих справ відділу по боротьбі з організованою злочинністю слідчого управління УМВС України в Запорізькій області . В основному, вела кадрову роботу всього слідчого апарату області, проводила службові перевірки, займалася підбором кадрів на навчання і в слідчий апарат, постійно контактувала зі службою підготовки УМВС, училищем початкової підготовки працівників міліції, приймала іспити у них з кримінального права.

1 грудня 1998 року звільнена на пенсію за віком. Полковник міліції у відставці.

 

 

 


Комментариев нет:

Отправить комментарий