Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 18 октября 2018 г.

«Моїм «бойовим хрещенням» стали обстріли ГРАДами при спробі бойовиків залишити Донецьк без газу», - Олексій Сиротюк


Олексій неодноразово брав участь у боях за оборону стратегічно важливих об’єктів на території Луганської та Донецької областей. На його рахунку – розшукані злочинці та вибухонебезпечні предмети. Професіоналізм правоохоронця відзначено на державному рівні - відзнакою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Лейтенант поліції Сиротюк Олексій до лав органів внутрішніх справ вступив у 2015 році рядовим взводу №2 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф».За роки служби поліцейський провів близько 10 ротацій у зону проведення Операції об’єднаних сил на сході України. У складі батальйону особливого призначення «Скіф» поліцейський ніс службу у Маріуполі, Лисичанську, Сєвєродонецьку, Рубіжному, Золотому.


«За час служби найбільше запам’яталось «бойове хрещення», обстріл ГРАДами блокпосту у Луганській області в 2015 році, - згадує Олексій Сиротюк. - Тоді нас, «СКІФівців», направили на посилення позицій тернопільських правоохоронців. Ватажки ополченців намагались прорватися у місто до стратегічно важливих споруд. Їх особливо цікавила станція газового розподілу, гілка, що йшла на Донецьк. Ми протримали оборону блокпосту всю ніч. А коли ранком обстріл закінчився, то сапери виявили воронки діаметром більше 4.5 метрів».


У зоні проведення бойових дій правоохоронцю доводилось вирішувати різні завдання, зумовлені особливістю роботи. Це і відпрацювання злочинів, місць відпочинку громадян на масових заходах, огляди територій, охорона стратегічних об’єктів, а також розшук злочинців та вибухонебезпечних предметів.


«Серед небезпеки та вогню головне для мене – моя родина. Дружина і 4-річний син. Вони чекають на мне, хвилюються та підтримують. Їх безпека та мирне життя для мене найцінніше на найголовніше. Як не вони, не їх спокій - то для чого ж тоді жити?»


За вагомий внесок у справу честі та захисту прав і свобод громадян та інтересів держави 13 березня 2018 року лейтенант поліції Олексій Сиротюк отримав відзнаку Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Нагадаємо, раніше ми розповідали про Зореслава Каїнського - за спиною бійця – 17 ротацій та служба в найгарячіших точках ведення бойових дій: Дебальцевому, Станиці Луганській, Костянтинівці, Слов’янську, Волновасі, Маріуполі. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий