Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 1 августа 2018 г.

За півріччя Нацполіція направила до суду 161 кримінальне провадження відносно ОЗГМинулого року таких проваджень було 109. Водночас за перші шість місяців цього року розкрито 703 умисних вбивства та  855 розбійних нападів. Про це сьогодні, 20 липня, повідомив перший заступник Голови Нацполіції - начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін під час робочої наради з підбиття підсумків за перші півроку з керівниками всіх підрозділів кримінальної поліції в Одесі. 
За словами В’ячеслава Аброськіна, в умовах складного соціально-економічного стану та бойових дій на сході держави Нацполіції вдалося кардинально змінити підходи у боротьбі зі злочинністю. Зокрема, є певні досягнення у роботі блоку кримінальної поліції.

«У цьому році розкрито майже 101 тисячу злочинів, серед них 36 тисяч - тяжких і особливо тяжких. За окремими напрямами нам вдалося досягти найкращих результатів за останні п’ять років» , - повідомив В’ячеслав Аброськін.

За словами начальника Департаменту карного розшуку Нацполіції Сергія Тіхонова,  зафіксовано спад у скоєнні розбійних нападів та грабежів – тисяча та 6,5 тисяч зареєстрованих таких злочинів відповідно у цьому році. При цьому, наприклад, у 2016 році було зареєстровано відповідно дві тисячі і 13 тисяч таких кримінальних правопорушень. 

«Водночас у 2018 році розкрито 855 розбоїв та 3,3 тисячі грабежів. Окрім того, розкрито 703 умисних вбивства із 774 зареєстрованих у цьому році. Також розкрито понад 51 тисячу крадіжок та 1,2 тисячі незаконних заволодінь транспортних засобів», - розповів Сергій Тіхонов.


Окремо В’ячеслав Аброськін наголосив на посиленні заходів з протидії незаконному обігу зброї та вибухонебезпечних предметів. Особлива увага приділяється регіонам, на території яких проводиться операція Об’єднаних сил. 
Так, у цьому році поліцейськими відкрито 4,3 тисячі кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом зброї. З незаконного обігу вилучено більше тисячі одиниць вогнепальної зброї, 1,2 тисячі гранат, 216 вибухових пристроїв та понад 109 тисяч набоїв.
Перший заступник Голови Нацполіції акцентував увагу керівників на роботі із документування та припинення діяльності організованих злочинних угрупувань. Так, упродовж першого півріччя підрозділами Національної поліції України виявлено та направлено до суду 161 кримінальне провадження відносно учасників організованих груп та злочинних організацій.

Проте, за словами В’ячеслава Аброськіна, робота за цим напрямом має бути посилена, адже саме учасники ОЗГ намагаються впливати на кримінальну обстановку в країні загалом. Зокрема, за його словами, недостатньої є робота у цій сфері у Львівській, Житомирській та Черкаській областях. Він поставив завдання керівникам цих підрозділів у найкоротший термін виправити ситуацію та відзвітуватися за вжиті заходи.


Комментариев нет:

Отправить комментарий