Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 7 февраля 2018 г.

Пораненим під час вибуху гранати запорізьким поліцейським присвоїли спеціальні звання

Їх за місцем лікування у м. Дніпро відвідали керівники Нацполіції і поліції Запорізької і Дніпропетровської областей. Моральну підтримку, подяку та заохочення у вигляді позачергових спеціальних  звань отримали поліцейські Бердянського відділу поліції, які постраждали внаслідок вибуху гранати.

Сьогодні, 2 лютого, перший заступник Голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін разом з начальником поліції Запорізької області Олегом Золотоношею та начальником поліції Дніпропетровщини Віталієм Глуховерєю відвідали поліцейських, які постраждали від вибуху гранати в Бердянську на Запоріжжі. Поранені правоохоронці перебувають на лікуванні в обласній лікарні ім.Мечникова міста Дніпро.
В медичному закладі керівники поспілкувались з лікарями. Медичні працівники запевнили, що здоров’ю правоохоронців нічого не загрожує.
Перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін, начальник поліції Запорізької області Олег Золотоноша та Дніпропетровської області Віталій Глуховеря звернулись до поранених поліцейських зі словами подяки й підтримки, побажавши їм скорішого одужання. Також правоохоронців заохотили присвоєнням спеціальних звань поліції.  

Наказом Голови Національної поліції України Сергія Князєва в порядку заохочення старшому лейтенанту поліції Денису Пархоменку та старшому лейтенанту поліції Юрію Гусєву присвоєні позачергові спеціальні звання – капітан поліції.
Нагадаємо, що 22 січня під час затримання поліцейськими зловмисника в місті Бердянськ той підірвав гранату. В результаті вибуху чоловік загинув, троє правоохоронців отримали поранення. Двох поранених поліцейських Бердянського відділу поліції в тяжкому стані перевезли гелікоптером в обласну клінічну лікарню ім. Мечникова у м. Дніпро.
Відділ комунікації поліції Запорізької області

Комментариев нет:

Отправить комментарий