Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 9 октября 2017 г.

ЗАПОРІЗЬКІ КІНОЛОГИ ВИБОРОЛИ БРОНЗУ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ (ФОТО)

Інспектор кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Сергій Головко та його чотирилапий напарник на прізвисько Форс взяли участь у Першому міжнародному відкритому чемпіонаті Національної поліції України з багатоборства кінологів, який проходив на Закарпатті.
IMG_1791
Змагання тривали з 26 по 29 вересня. За перемогу боролися 35 учасників із різних регіонів України та сусідніх держав.
IMG_1806
Кінологи змагалися в подоланні 200-метрової смуги з перешкодами із собакою, показали, як їх вихованці беруть запаховий слід та продемонстрували як відбувається затримання злочинця, у тому числі зі зброєю.
IMG_2522
На змаганнях Запорізьку область представляли інспектор-кінолог Сергій Головко та його німецька вівчарка на прізвисько Форс. Незважаючи на те, що у чемпіонаті міжнародного рівня запорізькі представники у цьому складі брали участь вперше, кінолог та його вухастий напарник показали гідний результат. У загальному заліку запоріжці посіли третє місце, поступившись представникам Чехії та кінологам з Національної гвардії України.
IMG_2524
Крім цього, судді визначили найкращих кінологів та їх вихованців у різних номінаціях. Запорізькі учасники стали найкращими у конкурсі з вибірки псом людини.
Як розповів сам Сергій, у повсякденній службі Форс спеціалізується на розшуковій роботі. На день має 3-4 виїзди. Працював у розшуку в зоні проведення антитерористичної операції.
IMG_1982
«Це мій брат і найкращий друг. Форс дуже відданий. Я його люблю, поважаю і доглядаю. Собакою треба жити, щоб розуміти його і встановити контакт. Ми щодня маємо пробіжку. Влітку часто купаємося у Дніпрі», - ділиться кінолог Сергій Головко.
IMG_2545
Поліцейський постійно тренує свого «товариша по службі» і пес перебуває у відмінній фізичній формі. Тож не дивно, що до Запоріжжя кінологічна команда повернулася з кубками, медалями, дипломами та подарунками.
Нагадаємо, працівники ювенальної превенції влаштували для дітей екскурсію до кінологічного центру запорізької поліції.
Фото: КЛУБ 4 ЛАПИ
Відділ комунікації
поліції Запорізької області

Комментариев нет:

Отправить комментарий