Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 23 августа 2017 г.

Затримання очільника департаменту поліції охорони

#ОФІЦІЙНО: СБУ, ГПУ і НПУ викрили у хабарництві керівника департаменту поліції охорони
Його затримали сьогодні, 22 серпня, під час одержання 96 тисяч гривень неправомірної вигоди. Спецоперацію провели оперативники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України спільно з працівниками Служби безпеки України та Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.
У рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці з’ясували, що посадовець поліції, окрім офіційних платежів за фізичну охорону, через посередника вимагав у киянина додатково передавати йому щомісяця неправомірну вигоду у сумі понад 80 тисяч гривень.
Затримали поліцейського під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 96 тисяч гривень. Слідчі з’ясували, що з червня цього року посадовець отримав понад 170 тисяч гривень.
На теперішній час слідчими готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Департамент комунікації
Національної поліції України

Глава департаменту поліції охорони погорів на хабарі 96 тисяч – офіційно

11984 ПЕРЕГЛЯДИ
 
19
Вівторок, 22 серпня 2017, 22:20
Національна поліція підтверджує затримання за підозрою у хабарництві керівника департаменту поліції охорони Сергія Будника.

Це сталося, 22 серпня під час одержання 96 тисяч гривень неправомірної вигоди, інформує прес-служба Нацполіції.
Зазначається, що спецоперацію провели оперативники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції спільно з працівниками Служби безпеки України та Головного слідчого управління Генеральної прокуратури.
У рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці з’ясували, що посадовець поліції, окрім офіційних платежів за фізичну охорону, через посередника вимагав у киянина додатково передавати йому щомісяця неправомірну вигоду у сумі понад 80 тисяч гривень.
Слідчі з’ясували, що з червня цього року посадовець отримав понад 170 тисяч гривень.
На теперішній час слідчими готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
СБУ, ГПУ і НПУ провели спільну операцію по викриттю хабарника в погонах.
У Києві за матеріалами Служби безпеки України спільно з ГПУ та у взаємодії з Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції викрили на хабарі начальника Департаменту поліції охорони.
Посадовець через посередника вимагав, крім офіційних платежів, понад вісімдесят тисяч гривень щомісяця від киянина за надання послуг з фізичної охорони. Співробітники спецслужби затримали начальника департаменту під час отримання хабара у розмірі дев’яносто шість тисяч гривень.
Загалом з червня поточного року зловмисник встиг отримати понад сто сімдесят тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину.
Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий