Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 22 августа 2017 г.

Безцінний досвід для юних козацьких нащадків від запорізького поліцейського

Гзоїм В.
       42-річний сержант кон­войної служби ізолятору тимчасового тримання № 1 Головного управління Наці­ональної поліції в Запорізь­кій області Владислав Гзоїм при­свячує позаслужбовий час учням загальноосвітніх шкіл Запоріжжя. Зі школярами він проводить за­няття патріотичного виховання та домедичної підготовки.
       «Усвідомивши у 2014 році, що в країні розпочались зміни — і вони не на користь моїй Батьків­щині - вирішив податись до ор­ганізації, яка була при Обласній державній адміністрації «Самоо­борона Запоріжжя», — розпові­дає Владислав. - Потім, до нас з побратимом прийшли представники тоді ще мілі­ції та, запросили приєдна­тись до новоствореного добробату — «Скіф».
            Із 2014 по травень 2017 року — служив помічником чергового в поліцейсько­му батальйоні особливого призначення. Відбув декіль­ка ротацій в АТО. Наводив порядок на вивільнених територіях, ніс службу на блокпостах, охороняв гро­мадський порядок у Маріуполі, Сєверодонецьку, Лисичанську.

            Подивившись скільки зла  у собі війна несе війна та скільки наших воїнів   гинуть   від   великої втрати крові та від невміння вчасно надати медичну допомогу, вирішив  розповідати школярам про те, як  надавати першу, таку необхідну медичну поміч.
       Владислав   перевівся у конвойну службу поліції Запоріжжя та  розпочав  свою  просвітницьку  місію. По-перше — завітав до Хортицького відділу освіти Запоріжжя з пропозицією  проведення таких занять. Тут радо пішли на зустріч та склали орієнтовний план навчання патріотичного  виховання.
      
14 шкіл району – зустріли з захопленням та піднесенням. Бува так, що «уроки» розпочинались у 8 ранку та закінчувались близько 17. Діти не відпускали поліцейського – питали про АТО, про побратимів та про силу козацького духу.
       Цікавились про службу в поліції. Із захопленням слухали про буденні справи конвою. Уважно конспектували поради з меддопомоги у зошити та розповідали про власні приклади, де вони ці знання застосовують.
       Так із школярами Владислав працював весняні місяці. Однак і наразі учні, які зараз відпочивають на канікулах, при зустрічах— вітаються, та з усмішками пригадують спільну науку про допомогу.
       Поза службою вільний час по­ліцейський присвячую родині та дослідженням славетної козаць­кої минувшини. Оскільки коза­цтво— це не просто громада, це наші захисники, це міць нашого духу, це історія і сила нашої дер­жави.
       Насправді, в моїх діях немає нічого надзвичайного — зазна­чає сержант конвойної служби ізолятору тимчасового триман­ня,— і зробити світ безпечним здатен кожен. Тому, закликаю — починайте з себе! І тоді буде лад: і у родині і у Батьківщині.

Цією розповіддю про Владислава Гзоїма була представлена запорізька поліція у буклеті «Національна поліція України. Два роки поруч», який побачив світ з нагоди другої річниці Національної поліції України. Даний буклет зайняв належне місце у експозиції музею ГУНП в Запорізькій області. Літописець
Відео про Владислава Гзоїма дивись тут

Комментариев нет:

Отправить комментарий