Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 6 июля 2017 г.

У НАЦІОНАЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ СТВОРЕНО ПОЛІЦЕЙСЬКУ АКАДЕМІЮ - СЕРГІЙ КНЯЗЄВ

Голова Національної поліції повідомив про підписання ним наказу, яким затверджено положення про відомчий поліцейський виш. У першому наборі буде 500 поліцейських, у подальшому кількість кандидатів збільшать до 1000-1200. Основна мета створення вишу – зменшення кількості браку при відборі кандидатів на службу. Про це Сергій Князєв повідомив сьогодні, 5 липня.
За словами глави Нацполіції, Поліцейська академія Національної поліції України розташовуватиметься у Києві по вулиці Народного ополчення, 9. Перший набір складатиме 500 поліцейських, а в подальшому у Нацполіції планують прийняти 1000-1200 курсантів.

«Основна мета: хочеш стати офіцером поліції – послужи патрульним, прояви себе, зрозумій, що це твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за вмовляннями батьків та друзів», – зазначив Сергій Князєв.
Глава Нацполіції підкреслив, що метою створення Академії є зменшення кількості браку під час найважчої процедури – кадрового відбору. Адже з часом люди розчаровуються в роботі поліцейського і романтика дуже швидко закінчується.
«Що дешевше: розчаруватися в поліції під час найпершого року служби патрульним, чи через 5 років уже підготовленим фахівцем (лейтенантом чи старшим лейтенантом)?! Де менший відсоток браку?», – наголосив Сергій Князєв.
Він також додав, що з часом громадяни перестануть бачити при спілкуванні з поліцією бездушних, малоосвічених, незацікавлених у кінцевому результаті та невмотивованих чиновників у поліцейській формі.
«Ми провели аналіз і бачимо, що найбільше скарг на дії чи бездіяльність поліції від громадян саме у цьому напрямку. Пропонуємо нову систему набору: прийшов в поліцію – попрацював патрульним або на інших рядових посадах, крім деяких специфічних підрозділів», – повідомив Сергій Князєв.
Він також зазначив, що за бажанням та при наявності професійних якостей у патрульного з 1-3-річним досвідом його можуть рекомендувати для навчання у вишах системи МВС.
«І тоді він повною мірою зможе зрозуміти: стаціонарна чи дистанційна форма навчання, але він уже вмотивований», – наголосив глава Нацполіції.

Комментариев нет:

Отправить комментарий