Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 17 июля 2017 г.

У ЗАПОРІЖЖІ НА ОХОРОНУ ПУБЛІЧНОГО ПОРЯДКУ ТА БЕЗПЕКИ ЗАДІЯНІ МОТОПАТРУЛІ

В місцях проведення масових заходів у Запоріжжі для охорони громадського порядку задіяно понад п’ятсот правоохоронців. Також для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху залучені поліцейські мотопатрулі.
15 липня на території Запоріжжя та Запорізької області заплановано ряд масових заходів з нагоди відзначення Дня металурга. Також відбувся мотопробіг байкерів з нагоди 75-річчя дитячого оздоровчого закладу АТ «Мотор січ».
Начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша розповів, що з метою забезпечення належної публічної безпеки і порядку під час проведення масових заходів, поліція посилить охорону на території проведення мотопробігу та в місцях відпочинку громадян.
Для охорони громадського порядку задіяні 404 поліцейських і 100 військовослужбовців Національної гвардії України.
Також для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху задіяні інспектори відділу безпеки дорожнього руху ГУНП в Запорізькій області не тільки у складі автопатрулів, але й на мотоциклах.
Завдання, яке стоїть перед поліцейськими на мотоциклах, - це профілактика, попередження та припинення порушень правил дорожнього руху, перш за все водіями мотоциклів і мопедів.

Відділ комунікації
 поліції Запорізької області

Комментариев нет:

Отправить комментарий