Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 29 июня 2017 г.

Сергій Князєв: проект «Поліцейські детективи» є реанімацією слідства

Об'єднання двох функцій у посаді детектива дозволить людині взаємодіяти із поліцейським, який буде максимально володіти всією інформацією про хід розслідування. Зокрема співробітник буде не тільки обізнаним, але й зацікавленим в якісному зборі доказової бази. Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 29 червня.

За словами Сергія Князєва, система розслідувань потребує поступових змін. Зокрема у грудні 2016 року на базі Бориспільського відділу поліції був запущений  експериментальний проект «Поліцейські детективи».

Очільник Національної поліції України наголосив, що основною метою експерименту стало об'єднання слідчих і оперативних підрозділів з урахуванням балансу навантаження і єдиним підпорядкуванням.

Князєв 

«Наголошую: це не знищення карного розшуку, не заміна оперативно-розшукової складової на щось інше. Це, на жаль, хочу констатувати – реанімація слідчої системи. Вдихнути в неї «ковток свіжого повітря», дати можливість операм реалізувати себе в розкритті, а слідчим - на практиці навчитися у оперативників дещо «іншим оком» глянути на процес збору та дослідження доказів»,- підкреслив Сергій Князєв.

Він зазначив, що  об'єднання двох функцій у посаді детектива дозволить людині взаємодіяти із поліцейським, який буде максимально володіти всією інформацією про хід розслідування. Крім того, співробітник буде не тільки обізнаним, але й зацікавленим в якісному зборі доказової бази.

 детек

«Це дозволить знизити бюрократичну складову всередині системи та налагодити партнерські відносини між поліцією і громадськістю. В свою чергу, партнерські відносини у зв’язці поліція-громада завжди позитивно впливають на превентивну роботу. А це зниження рівня злочинності»,- підкреслив Сергій Князєв.

Нагадаємо, у восьми регіонах України впроваджені пілотні проекти поліцейських детективів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий