Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

пятница, 21 июля 2017 г.

АРСЕН АВАКОВ: ЗА ПІВРОКУ РОБОТИ НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ ДОСЯГЛА ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ЗЛОЧИННОСТІ ДО 22%

"Зниження рівня злочинності по групам злочинів становить від 10% до 22% - у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року", -  про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, підсумовуючи роботу Національної поліції.
photo_by_andrei_novitsky_0041
Міністр зазначив, що у сфері особливо тяжких злочинів проти життя і здоров'я людей рівень розкриття злочинів становить від 87% по умисним вбивствам до 93% - нанесення тяжких тілесних злочинів.
2_(77)
Арсен Аваков підкреслив, що позитивна динаміка спостерігається і у захисті економіки.
Так, за пів року зростання рівню розкриття злочинів у сфері господарської діяльності становить 22%, у сфері службової діяльності - 53%, у сфері використання бюджетних коштів - 16%.
3_(71)
Очільник МВС розповів, що плідно вдалося попрацювати і з напрямом протидії корупції.
"Направлено до суду протоколів про порушення антикорупційного законодавства - в 4 рази більше, ніж за перше півріччя минулого року, направлено до суду актів про правопорушення з ознаками кримінального злочину - в 1,5 рази більше, направлено до суду обвинувальних актів за фактом зловживання владою або службовим становищем - в 2,5 рази більше", - надав статистику міністр.
"Чи задоволений я результатами? Звичайно, ні! Рівень злочинності в Україні неприпустимо високий для цивілізованої європейської країни. Чи задоволений тенденцією - вже помітному зниженню рівня злочинності, зростання розкриття та поліпшенню якості роботи системи поліції? Безсумнівно!", - наголосив міністр.
1_(96)
5_(48)
6_(46)
Департамент комунікації МВС України


Комментариев нет:

Отправить комментарий