Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 6 июня 2017 г.

У ЗАПОРІЖЖІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ МОЖЛИВОСТІ ПОЛІЦІЇ В ЕКСТРЕНИХ СИТУАЦІЯХ (ФОТО)

Однією з таких спецоперацій стало затримання умовних «зловмисників», які захопили літак. Демонстрація відбулася сьогодні, 6 червня, у тренінговому центрі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області за участі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та глави Національної поліції України Сергія Князєва.
Тренінговий центр, що у Запоріжжі, був створений для підготовки працівників поліції різних підрозділів. Сьогодні, на базі цього тренінгового центру, можливості своєї роботи продемонстрували співробітники кавалерійської служби, кінологи та спецпризначенці
КОРД.
Співробітники кінологічного центру зі службовими собаками продемонстрували свої навички і тактику дій під час розкриття злочинів, припинення масових заворушень, а також пошуку вибухонебезпечних предметів та речовин. А бійці КОРД професійно та злагоджено провели спецоперацію із затримання умовних злочинців, які «захопили» літак.
Крім того, сьогодні підрозділ водної поліції Запоріжжя отримав новий сучасний катер для патрулювання річкових вокзалів Запоріжжя, акваторії річки Дніпро, Каховського та Дніпровського водосховищ та пляжних зон міста Запоріжжя.
Інформаційна довідка:
Відділення поліції в річковому порту «Запоріжжя» було створено 10 грудня 2016 року. Його штат налічує 21 співробітника.
З початку року поліцейськими відділення здійснено 61 рейд, виявлено та внесено до ЄРДР 15 кримінальних правопорушень, складено 48 протоколів про адміністративні правопорушення.
Крім того, вилучено 7 моторних та 4 гумових човна та більше 4 тисяч метрів риболовних сіток. Загальна кількість вилученої риби склала близько чотирьох тисяч штук, що оцінюється державою у понад 700 тисяч гривень.

Комментариев нет:

Отправить комментарий