Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 6 июня 2017 г.

ПОЛІЦІЯ ЗАПОРІЖЖЯ ОТРИМАЛА 50 СЛУЖБОВИХ АВТОМОБІЛІВ

У церемонії передачі 28 гібридних «Mitsubishi Outlander PHEV», близько двох десятків автомобілів та 3 мікроавтобуси поліції Запорізької області взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Національної поліції України Сергій Князєв. Захід відбувся сьогодні, 6 червня, на Фестивальній площі в Запоріжжі.
За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова,  на початку реформ рівень довіри до Нацполіції складав 5-10%, зараз соціологічні служби показують 42%.
«Я дуже хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, і ми, громадяни цієї країни, поважали поліцейського, його працю і серйозні обставини, у яких він працює. Тому ми стільки уваги приділяємо не лише структурним реформам, процесам навчання поліцейських, а й технічному оснащенню», – сказав Арсен Аваков, додавши, що сучасний світ кидає сучасні виклики, на які мають реагувати правоохоронці.
запоріжжя-2
Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що всі вручені сьогодні службові автомобілі вже сьогодні вийдуть патрулювати міста, райони і селища всієї області.

«Це свідчить про те, що ми реформуємося не «для картинки». Це перший крок – і, думаю, що не останній в цьому році. Я бажаю шановним поліцейським, щоби суспільство нам говорило більше «дякую», ніж нас критикувало», – підкреслив Сергій Князєв.  
Сертифікати та ключі на 28 нових «Mitsubishi Outlander PHEV» отримали 6 підрозділів Запорізької поліції. По 7 автомобілів отримали Мелітопольський та  Бердянський відділи поліції, 6 автомобілів у службовій діяльності буде використовувати Пологівський відділ поліції, по 3 автомобілі – Запорізьке відділення та Енергодарський відділ поліції. Ще 2 автомобілі отримали працівники Василівського відділу поліції.
запоріжжя-1
Обласна влада передала поліцейським 15 автомобілів «Renault Dokker» і 4 «Renault Logan». Крім того, 2 мікроавтобуси «Peugeot Boxer» отримали бійці поліцейського спецпідорозділу КОРД. Ще один мікроавтобус «VolkswagenCrafter» працюватиме у Ситуаційному центрі поліції Запорізької області.

Також Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Національної поліції України Сергій Князєв вручили сьогодні ордери на службові  квартири кращим працівникам Управління карного розшукуДвокімнатні квартири від міської влади отримали сім’ї двох правоохоронців.
Нагадаємо, Національна поліція України у рамках Кіотського протоколу отримала 635 нових екологічних автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV». 
Глава Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що новими автомобілями будуть забезпечені міста і селища 23 регіонів України. Транспорт отримають практичні підрозділи поліції на місцях.
Днями 38 автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV» отримали підрозділи поліції Дніпропетровщини.

Комментариев нет:

Отправить комментарий