Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

пятница, 23 июня 2017 г.

НА ЗАПОРІЖЖІ ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛИ НА ХАБАРІ У 240 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ КЕРІВНИКА ВІДДІЛУ РДА (ФОТО)

Оперативники обласного Управління захисту економіки Нацполіції та слідчі поліції Запорізької області за процесуального керівництва обласної прокуратури та при підтримці працівників полку особливого призначення поліції затримали посадовця неподалік райдержадміністрації. Гроші затриманий вимагав та одержав за "вирішення" земельних питань.
4
В межах провадження поліцейські з'ясували, що громадянин звернувся до однієї з РДА із заявою про надання йому в оренду земельної ділянки площею 46 га. Керівник профільного відділу повідомив, що допоможе йому, але вартість цього питання буде вираховуватися за такою формулою - 600 доларів США за 2 га землі. Але розрахунки повинні проходити у національній валюті.

5
В подальшому начальник відділу РДА зазначив, що треба ще доплатити по 200 доларів СШ за кожні 2 га землі.
1
Таким чином, за надання в оренду земельної ділянки громадянин повинен був сплатити 480 тисяч гривень неправомірної вигоди.
6
23 червня, працівники Управління захисту економіки в Запорізькій області Нацполіції та слідчого управління ГУНП в Запорізькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури та при підтримці працівників полку особливого призначення поліції затримали керівника відділу неподалік районної державної адміністрації. Він одержав від громадянина частину неправомірної вигоди у сумі 240 тисяч гривень. Окрім суми хабара, поліцейські виявили у автомобілі зловмисника 1,8 тисяч доларів США.
2
Поліцейські перевіряють причетність інших осіб до корупційної схеми, а також причетність посадовця до вирішення аналогічних питань.
8
Викритому у хабарництві посадовцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
З початку тижня співробітники територіальних управлінь Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з іншими підрозділами викрили 7 осіб, які пообіцяли громадянам вирішити земельні питання. За це вони вимагали майже 3 мільйони гривень. Під час одержання хабарів вони були затримані. Загальна сума коштів, яка потрапили до їх рук становить понад 2,2 мільйона гривень.
dze@ekon.np.gov.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий