Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

пятница, 12 мая 2017 г.

АРСЕН АВАКОВ: РІВЕНЬ ДОВІРИ ДО НАЦПОЛІЦІЇ 43,5%, А ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ 53% (ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

Такі результати дослідження, проведеного соціологічною компанією Taylor Nelson Sofres (TNS) на замовлення компанії IREX в 12 містах України, які включені до пілотного проекту з організації взаємодії між поліцією і громадськістю - Community policing. Дослідження проводилося в 12 містах України, серед яких міста Сходу України: Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ. Про це сьогодні, 31 березня, повідомив міністр внутрішніх справ України.
За його словами, за півроку довіра до Національної поліції зросла на 4,6 %: від 38.9% до 43.5%, недовіра знизилося на 1,3%: від 22.8 % до 21.5 %.  Щодо патрульної поліції, то рівень
довіри збільшився на 5,5% від 47,5 до 53, а рівень недовіри знизився на 3%: від 19 до 16%.
«Поліція - як патрульна, так і Національна більшою мірою, ніж інші, сприймається як державний інститут, який служить інтересам громадян. Саме цифри, а не проплачені статті - переконливий аргумент, що підтверджує вірність нашого шляху. Реформа йде. Крок за кроком», - заначив Арсен Аваков.
Він також зазначив, що МВС чітко розуміє, де є проблеми, де ще не довели реформу до результату, а в яких напрямках тільки починаємо цей шлях.
«Роботи непочатий край, проте ми маємо намір поступово йти, змінюючи стереотипи і створюючи нову поліцію, якій би повністю довіряли люди! Упевнений, ми на вірному шляху. Наша мета - рівень довіри між 80-ю і 92-ма відсотками, як в Скандинавських країнах! Це наші амбіції, до цієї мети ми і йдемо крок за кроком», - зазначив глава МВС.

ДОВІДКА ПРО ДОСЛІДЖЕННЯ:
Виконавець: Дослідження проведено фірмою TNS Ukraine, що входить до складу провідної світової групи компаній Taylor Nelson Sofres (http://www.tnsglobal.com). Україна - одна з 70 країн, де діють компанії групи TNS. TNS посідає перше місце в Європі і друге в світі серед дослідницьких компаній. Представництва групи вважаються лідерами ринку маркетингових досліджень в таких країнах, як Великобританія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Фінляндія, Норвегія, Данія.
«TNS Ukraine» надає повний комплекс маркетингових послуг шляхом збору, аналізу і обробки інформації з використанням сучасних технологій. У своїй діяльності «TNS Ukraine» дотримується головних міжнародних маркетингових стандартів - ESOMAR і «Gallup International Association», а також стандартів якості маркетингових досліджень Української асоціації маркетингу.
Замовник: Дослідження замовлено організацією IREX. IREX - міжнародна неприбуткова організація, під егідою якої реалізуються програми з розвитку інститутів громадянського суспільства. Компанія здійснює системний моніторинг ходу реформ соціальних інститутів України.
Мета дослідження: визначити рівень довіри населення до державних і недержавних інститутів України і розуміння населенням проведених реформ.
Географія дослідження: Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кропивницький (Кіровоград), Вінниця, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево.
Репрезентативність вибірки: репрезентативності в зазначених містах, квотна за критерієм статі і віку.
Обсяг опитаних респондентів:
5-22 вересня 2016 - 1000 чоловік
30 січня - 06 березня 2017 року - 1500 осіб
Response rate (відсоток осіб, які погодилися відповісти, в загальній кількості людей, яким було запропоновано відповісти на питання дослідження):
5-22 вересня 2016 - 46%
30 січня - 06 березня 2017 року - 34%
Теоретична похибка вибірки:
5-22 вересня 2016 - 3%
30 січня - 06 березня 2017 року - 2,5%

Комментариев нет:

Отправить комментарий