Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 2 февраля 2017 г.

Бездіяльність поліцейських Василівського відділу призвела до кадрових змін у керівництві підрозділу

Начальник ГУНП в Запорізькій області полковник поліції Олег Золотоноша провів зустрічі з мешканцями Дніпрорудного та Василівки. Одним з результатів зустрічі стали кадрові зміни у керівництві місцевого відділу поліції.
30 січня очільником запорізької поліції Олегом Золотоношею було здійснено виїзд до Василівського району, у ході якого відбулися зустрічі з мешканцями Дніпрорудного та Василівки.


Приводом для такої поїздки стала отримана начальником ГУНП інформація про неналежне реагування місцевих правоохоронців на звернення громадян, зокрема стосовно злочинної групи, члени якої займалися вимаганням коштів з місцевих підприємців.
У ході спілкування з мешканцями району Олег Вікторович повідомив, що двоє підозрюваних арештовані, стосовно інших проводяться розшукові заходи. Також він зазначив, що з 31-го січня на територію району будуть введені спецпризначенці батальйону «Скіф» та продовжать роботу фахівці слідчого управління та розшуківці ГУНП області.
Окремо було організовано прийом заяв від громадян, котрі хотіли звернутися напряму до керівництва ГУНП області.
За виявлені недоліки у роботі були звільнені з посад заступник начальника відділу - начальник слідчого відділення та начальник карного розшуку Василівського ВП. Начальника Василівського відділу поліції попереджено про неповну посадову відповідність. Дисциплінарні стягнення також накладені на т.в.о. начальника Дніпрорудненського відділення поліції, заступника начальника слідчого відділення Василівського ВП та п’ятьох слідчих згаданого підрозділу. Стосовно ще двох працівників відділу вирішено обмежитися раніше накладеними стягненнями.
Підводячи підсумок зустрічам, Олег Золотоноша зазначив, що на території як Василівського району, так і всієї області пануватимуть виключно закон і правопорядок, а єдине прийнятне для нього місце злочинців – за гратами.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області

Комментариев нет:

Отправить комментарий