Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 19 января 2017 г.

Начальником поліції Запорізької області призначено Олега Золотоношу

18 січня заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко представив особовому складу запорізької поліції нового очільника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області — Олега Золотоношу.

У представленні взяли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, прокурор області Валерій Романов, голова СБУ області Олександр Шмітько, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, народні депутати України, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
Під час заходу заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко подякував тимчасовому керівнику поліції Запорізької області полковнику поліції Івану Пазинічу за роботу. «Дякую Вам за те, що несли нелегку ношу. Сподіваюсь, що цей досвід Ви застосовуватимете і надалі та розкриватимете злочини, як Ви вмієте», – зазначив Олексій Руденко.
Олексій Олексійович поінформував присутніх, що в серпні 1998 року Олег Золотоноша розпочав службу в органах внутрішніх справ. Після закінчення академії МВС України у червні 2005 року продовжив службу на оперативних та керівних посадах ГУМВС України в Дніпропетровській області.

З червня 2014 по листопад 2015 - начальник Управління протидії злочинності в сфері економіки ГУМВС України в Дніпропетровській області. З грудня 2015 по 2016 рік - перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук.
Звертаючись до особового складу запорізької поліції, Олексій Руденко попрохав підтримати нового керівника та триматися разом, немов кулак, заради забезпечення правопорядку на території області, адже область не із легких за рівнем злочинності та знаходиться поблизу зони проведення Антитерористичної операції.

Під час виступу новий керівник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області полковник поліції Олег Золотоноша розповів, що розуміє покладену на нього відповідальність. Основним завданням є для нього і має бути для його підлеглих захист населення та забезпечення правопорядку. Також начальник зазначив, що одним із пріоритетів для нього є те, щоб співробітники поліції діяли в умовах діючого законодавства та суворо дотримувались букви закону. Але в свою чергу, попросив представників влади, громадськості та засоби масової інформації бути об’єктивними. Адже він буде захищати та відстоювати кожного поліцейського, який діє у рамках Закону.
Відділ комунікації поліції Запорізької області

По темі:

КЕРІВНИКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІЛІЦІЇ/ПОЛІЦІЇ (з1939 року)

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий