Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 14 декабря 2016 г.

На Запоріжжі поліцейські вшанували колег-ліквідаторів

У Головному управлінні Національної поліції в Запорізькій області відбулися заходи, присвячені Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Активну участь в локалізації її наслідків тоді взяли понад 700 запорізьких правоохоронців.
 На початку заходу ветерани та діючі працівники запорізької поліції в знак подяки та пам’яті поклали квіти до Меморіального комплексу загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

Потім у приміщенні Музею ГУНП в Запорізькій області начальник управління кадрового забезпечення Сергій Тарасенко подякував присутнім правоохоронцям-ліквідаторам наслідків чорнобильського лиха. Він також зазначив, що жодними словами не можна описати подвиг, на який вони пішли заради свого народу.

Полковник поліції нагородив ліквідаторів грамотами, цінними подарунками та грошовими винагородами.


Також героїв привітала голова Запорізької обласної Асоціації ветеранів Наталя Граматунова. За її словами, їх внесок важко оцінити, адже як наслідок, багато-хто з ліквідаторів має інвалідність, а деякі з них взагалі прикуті до ліжка. Її організація намагається надавати матеріальну допомогу та займається соціальним захистом, роблять усе від них залежне.

Директор музею Анатолій Образок ознайомив присутніх з матеріалами стенду, присвяченому правоохоронцям-учасникам ліквідації наслідків аварії, та зробив екскурс у квітень 1986 року.
Наприкінці заходу бард Олександр Балєв виконав пісні про неспокійну та небезпечну професію правоохоронця.
Відділ комунікації
поліції Запорізької областіКомментариев нет:

Отправить комментарий