Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 30 августа 2016 г.

Тестування Національної поліції Запорізької області

            29.08.2016 року у другому корпусі Запорізького національного університету розпочалося тестування особового складу ГУНП в Запорізькій області, яке буде тривати декілька днів.
Як спостерігач від громадської організації – профспілок  атестованих працівників ОВС, я беру участь у цьому тестуванню і готовий поділитися свої враженнями у межах дозволеного, так як у мене було взято підписку про нерозголошення персональних даних працівників, яких тестують, та зміст тестів.
Оцінювання відбувається за результатами двох тестів: визначення загальних навичок та професійних по 60 запитань і відповідно по 60 балів кожний. Максимально можна набрати 120 балів.  Професійні тести діляться окремо для слідчих, оперативників і загальний тест для всіх
інших.  На відповідь відводиться дві години: по годині на кожний тест.
Зазначу високий рівень організації проведення тестування. Створені всі умови для співробітників, щоб вони змогли в повному обсязі показати свої знання та навички. Виключена будь-яка можливість користуватись допоміжними джерелами інформації. Лише ручка, два аркуша паперу і комп’ютер з тестами. В аудиторії установлено чотири відеокамери в режимі он-лайн.
Основна маса чотирьох груп, в яких я був спостерігачем, набрала 60 – 80 балів. Приємно, що й були такі, хто на відведені дві години на тестування потратили лише одну і набрали більше 80 балів. Нажаль, були й аутсайдери, які не перебороли 50-бальний бар’єр. Їх було мало. Нехай вони шукають себе в іншій професії.

Хочу бути впевненим, що підвищення свого професійного рівня стане першочерговим завданням кожного працівника Національної поліції. Літописець

Комментариев нет:

Отправить комментарий