Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

пятница, 22 июля 2016 г.

Загинув на посту


Колектив Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області висловлює глибокі і щирі співчуття рідним і близьким. Ще один правоохоронець віддав своє життя оберігаючи безпеку та спокій співвітчизників
21 липня 2016 до Комунарського відділення поліції ГУНП України в Запорізькій області надійшло повідомлення з Запорізької обласної клінічної лікарні про те, що 21.07.2016 о 19 годині у відділенні загальної реанімації помер капрал поліції поліцейський роти ДПС ГУНП Сінгаєвський Іван Анатолійович, 1991 року народження.
Внаслідок ДТП до Якимівської центральної лікарні були доставлені водії обох автомобілів. Було встановлено, що водій автомобіля «Део Сенс» знаходивсяу стані алкогольного сп’яніння. Поліцейський отримав тяжкі травми. Вчора його стан погіршився і травмованого під час виконання службових обов’язків правоохоронця було доставлено до обласної лікарні. Але врятувати життя поліцейському медикам не вдалося.
Колектив Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області висловлює глибокі і щирі співчуття рідним і близьким. Ще один правоохоронець віддав своє життя оберігаючи безпеку та спокій співвітчизників.

Відділ комунікації поліції
Запорізької області

23 липня, відбулась жалобна церемонія прощання з 25-річним капралом поліції Іваном Сінгаєвським, який загинув, виконуючи службові обов’язки.


Служба в поліції важка і небезпечна. Гірко і боляче говорити про це, але щороку поліція втрачає кращих працівників, які ціною власного життя захищають громадян від протиправних посягань, забезпечують мир і спокій у державі. Дуже шкода втрачати таких гідних співробітників, які ладні ціною власного життя виконувати свій професійний обов’язок - служити і захищати громадян України.
  
Відділ комунікації поліції  
Запорізької областіКомментариев нет:

Отправить комментарий