Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 12 июля 2016 г.

Експонат музею: книга В.Марочка «Герої серед нас»

Від   автора
Ця книга про жителів Куйбишевського району Запорізької області - учасни­ків ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інших ядерних катастроф і військових навчань із використанням ядерної зброї. ЗО років тому вони - вій­ськовослужбовці та військовозобов'язані, працівники міліції та зв'язківці, водії та кухарі... - ціною свого життя та здоров'я врятували нашу планету від згубного впливу радіації.
Свого часу вони, котрі живуть поряд з нами, наші рідні, друзі, знайомі, су­сіди, не прикривалися «липовими» довідками про своє нібито слабке здоров'я чи складні сімейні обставини, а поїхали в зону лиха, а С.М. Аванесян та В.М. Хрещик двічі, кожен на своєму місці, з честю виконали свої посадові обов'язки, чим запобігли розповсюдженню радіоактивних речовин.
І ці герої живуть серед нас.
Марочко Віктор Миколайович -
голова ради Куйбишевської районної гро­мадської організації Асоціації «Ветеранів війни та інвалідів Чорнобиля Запорізької області», полковник міліції в запасі, інвалід війни 2 групи, ветеран органів внутрішніх справ, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, учасник лік­відації наслідків землетрусу у Вірменській РСР, ветеран праці, нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня.Комментариев нет:

Отправить комментарий