Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 19 мая 2016 г.

Запорізькі поліцейські затримали бандитське угрупування, на рахунку якого низка особливо тяжких злочинів (ФОТО)


 Результатом спеціальної операції, проведеної співробітниками Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з працівниками СБУ, стало затримання групи осіб, на рахунку яких ряд розбійних нападів на банківські установи, ювелірні салони, ломбарди та магазини. Дії даної злочинної групи кваліфіковані як бандитизм.
Протягом декількох місяців співробітники кримінальної поліції, інших оперативних служб та слідчого управління ГУНП в Запорізькій області спільно з працівниками СБУ проводили оперативне документування озброєної злочинної групи, яка, протягом кількох останніх років скоїла ряд особливо тяжких злочинів, у числі яких розбійні напади на банківські установи, ювелірні салони, магазини, ломбарди.


Як повідомив т.в.о. начальника ГУНП в Запорізькій області генерал поліції третього рангу Віктор Ольховський, зловмисники ретельно готували кожний злочин, вивчаючи підходи до об’єкту, графік роботи, аналізуючи кількість відвідувачів у конкретний проміжок часу, тощо. Ролі у банді були чітко визначені.


Зловмисники мали на озброєнні значну кількість зброї. Наразі обшуки ще тривають, але поліцейськими вже вилучено чотири автомати, кілька пістолетів та велику кількість набоїв до них. Широко використовували злодії й форму співробітників правоохоронних органів, таким чином намагаючись ввести в оману тих людей, які перебували на місці скоєння злочинів.


18 травня, приблизно о 14.30, група скоїла свій останній напад на ювелірний магазин по вулиці Жуковського. Після цього, у ході спецоперації було затримано шість безпосередніх учасників цієї банди. Під час блискавичного затримання зловмисників вони, не зважаючи на те, що були озброєні, як кажуть «до зубів», не змогли вчинити опору.


Наразі тривають обшуки за місцями мешкання учасників злочинного угрупування, де також вилучається зброя, боєприпаси та награбовані золоті вироби.


Зловмисникам інкримінується ряд статей Кримінального кодексу України. В цілому ж їх діяльність кваліфікована як бандитизм. Такі злочини караються позбавленням волі на строк до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна. Триває досудове розслідування.

ВК ГУНП в Запорізькій області   18.05.2016 | 19:51


Комментариев нет:

Отправить комментарий