Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

суббота, 16 апреля 2016 г.

Патрульна служба поліції


Патрульні поліцейські Запоріжжя присягнули
на вірність українському народу


Урочиста церемонія складання Присяги відбулася на острові Хортиця. Вже сьогодні ввечері поліцейські вийдуть на перше патрулювання вулиць обласного центру.
  


16 квітня на оглядовому майданчику історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» присягнули на вірність українському народу 509 поліцейських, з яких 41 учасник антитерористичної операції та 105 жінок. 


  
Участь в заході взяли Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, керівник запорізької поліції Віктор Ольховський та представники місцевої влади. Текст Присяги працівника Національної поліції зачитав керівник Управління патрульної поліції в місті Запоріжжя Роман Пилипенко.Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков привітав патрульних з прийняттям Присяги. Він, зокрема зазначив, що патрульні повинні виконувати свою ключову функцію – захищати та служити народові України.
Окрім того, Арсен Аваков  вручив відзнаки 5 новим поліцейським, які відзначилися у ході проведення антитерористичній операції.

Наприкінці урочистостей за доброю традицією патрульних поліцейських привітали запорозькі козаки пострілом з гармат.
  
Відділ комунікації ГУНП 
в Запорізькій області
Арсен Аваков: "Головне завдання патрульної поліції –
служити і захищати!"
  

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков поінформував журналістів, що, окрім запорізького підрозділу патрульної поліції, аналогічні підрозділи буде створено у Бердянську та Мелітополі.


Як вже повідомлялося, 16 квітня патрульні поліцейські Запоріжжя склали Присягу на вірність народові України.


Після закінчення офіційної частини заходу Арсен Аваков поспілкувався з представниками засобів масової інформації: «Сьогодні ми в Запоріжжі прийняли присягу чергового загону нової патрульної поліції. Це 21-е місто. Всього ж, на першому етапі, буде, найімовірніше, 33 міста, охоплені новими патрульними поліцейськими. Тут, в Запоріжжі, ми прийняли рішення включити до складу нового патруля два патрульних підрозділи в Бердянську та Мелітополі.


Найближчим часом ми відкриємо додатковий набір як в Запорізьку патрульну поліцію, так і в відповідну патрульну поліцію Бердянська і Мелітополя. Закликаємо молодь: готуйтеся, приходьте, ми будемо вам раді! Хоча конкурс і відбір буде жорсткими: це важливий фактор, який лежить в основі якості, котру ми вимагаємо від наших нових патрульних поліцейських. Ми призначили вам нового керівника патрульної поліції. Це молодий, але досвідчений офіцер, який працював в інших містах і добре знає, як налагодити роботу патрульної поліції. Найважливіший фактор: рівень довіри жителів міста новим поліцейським. Як складуться ці відносини з самого початку, так далі і буде. Тому служити і захищати для наших хлопців не простий символ, а дуже важливий імператив».


У свою чергу, заступник начальника Національної поліції Олександр Фацевич попрохав підтримати нових поліцейських: «Ці молоді хлопці пройшли короткий, але дуже жорсткий курс навчання. Далі на практиці вони покажуть, чого вони дійсно навчилися. Головне - допомагати їм і підтримати в їх роботі».
  
Відділ комунікації ГУНП
 в Запорізькій області
http://www.zp.npu.gov.ua/uk/publish/article/134522


Патрульну поліцію Запоріжжя очолив львів'янин Роман Пилипенко, який до недавнього часу обіймав посаду заступника начальника управління патрульної служби у Львові. Відомо, що Роман Пилипенко працює в патрульній поліції з літа 2015 року.
Комментариев нет:

Отправить комментарий