Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 29 марта 2016 г.

Хортицький районний відділ міліції

Хортицький районний відділ почав свою діяльність з дня створення Хортицького відділу міліції при Ленінському РВ ЗМУ у квітні 1993 р.
19 січня 1995 року Верховною Радою України було прийняте рішення про створення Хортицького району м. Запоріжжя. 28 лютого 1995 року сесія міської Ради народних депутатів прийняла рішення про відокремлення від території Ленінського району Хортицького жилмасиву та затвердила межі нового району. У травні 1995р. Хортицький районний відділ внутрішніх справ почав свою діяльність як самостійний відділ міліції у складі Запорізького міського управління.

Хортицький район має площу 49 квадратних кілометрів, населення складає 120 тисяч чоловік. Район має 22 вулиці загальною довжиною 38000 метрів, 1 будинок культури, 12 середніх шкіл, 1 педагогічний коледж та 1 заклад професійно-технічної освіти. На території Хортицького району м. Запоріжжя здійснюють свою діяльність 23 промислових підприємства та 1 транспорту.
На 01.11.2006 р. Хортицький РВ ЗМУ за штатною чисельністю має 122 атестованих посади, з яких : рядового та молодшого начальницького складу 16, середнього та старшого начальницького складу 106.
З 1993 року по 01.11.2006 року керівництво Хортицьким РВ ЗМУ УМВС України в Запорізькій області здійснювали 9 начальників відділу, а саме:
З 02 липня 1993р. по 29 квітня 1996р. - 
полковник міліції Шевченко Ігор Борисович;

З 29 квітня 1996 року по 18 липня 1997 року 
- підполковник міліції Мотренко Олександр Григорович;
3 18 липня 1997 року по 02 лютого 1999 року - 
полковник міліції Іщенко Олександр Аврамович;
3 15 лютого 1999 року по 20 червня 2001 року - 
підполковник міліції Скрипка Віктор Миколайович;

З 20 червня 2001 року по ЗО квітня 2002 року - 
підполковник міліції Федчук Михайло Анатолійович;

3 30 квітня 2002 року по 09 грудня 2003 року - 
підполковник міліції Діордієв Сергій Іванович;

З 09 грудня 2003 року по 16 березня 2004 року - 
підполковник міліції Фостащенко Ігор Григорович;

З 3 27 квітня 2004 року по 29 серпня 2005 року - 
підполковник міліції Дорофеєв Олег Миколайович;

З  29 серпня 2005 року 
підполковник міліції Назаренко Микола Миколайович.

Комментариев нет:

Отправить комментарий