Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

пятница, 15 января 2016 г.

«Бізнесом» займалася вся сім'я

Запорізькі бнонівці знешкодили злочинну групу, учасники якої торгували наркотиками на території курортного міста Бердянська та обласного центру. Організував незаконний бізнес 35-річний житель Слов'янська Донецької області разом із дружиною, неповнолітнім сином і ще двома товаришами.

Кожен член угруповання виконував свої обов'яз­ки. Зокрема, лідер наркоділків купував гуртові партії наркотичного засобу, обіг якого в Україні обмеже­но, - метадону. Його жінка організовувала перевезення розфасованого «дурману», а 16-літній син мобільним телефоном приймав замов­лення на «товар» і коорди­нував дії двох інших спіль­ників - жителів Бердян­ська, - які робили відповід­ні «закладки» в обумовле­них місцях.
Працівники міліції вста­новили, що для конспірації родина наркозбувальників не раз змінювала місця тим­часового мешкання на тери­торії м. Запоріжжя, а також номери мобільних телефо­нів. На початку серпня пра­воохоронці дізналися, що підозрювані знову планують переїзд - цього разу до рідного Слов'янська, щоб там продовжувати свої оборудки. Тож гаяти не можна було ні хвилини.
Провівши комплекс оперативних за­ходів, бнонівці виявили «місце дислокації» злочин­ного угруповання й затри­мали його учасників. У них вилучили понад 20 г мета­дону, півсотні бойових па­тронів, 25 мобільних теле­фонів, 6,5 тис. гривень і 500 доларів США. Також накла­дено арешт на автомобіль «Міцубісі Аутлендер»,
Під час подальшого роз­слідування з'ясувалося, що спільники збували наркоти­ки по 1 600 гривень за один грам, на день «заробляючи» близько 50 тис. гривень.
Як розповів заступник начальника відділу ВНОН ГУМВС Запорізької області підполковник міліції Віталій Лисенко, нині стосовно членів ОЗГ відкрито кримі­нальне провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробни­цтво, виготовлення, при­дбання, зберігання, переве­зення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психо­тропних речовин або їх ана­логів) КК України. Як пока­рання їм загрожує позбав­лення волі на строк до деся­ти років з конфіскацією майна.
Ірина НЕСТЕРЕНКО, Запорізька обл.

Тижневик «Іменем закону» №38 від 18.09.2014

Комментариев нет:

Отправить комментарий