Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 5 января 2016 г.

Місто може спати спокійно


... Молодший сержант Володимир Павлов та сержант Віктор Медицкіс вивели з конюшні своїх коней. Відчувши волю, гніді радісно заіржали і навіть почали легенько пручатися - так вже хотілося, мабуть, помчати засніженими стежка­ми Хортицького заповідника.
Кінна міліція у нашому місті віднедавна вважається невід'ємною складовою полку патрульно-постової служби. її використовують для об'їздів у лісовій /за­повідній/ та парковій зонах Запоріжжя, в районах плавнів, Набережної... Тому кінний взвод, що складається з 20 бійців і налічує стільки ж коней, у нас, перехожих, завжди викликає і захоплення, і подив; "О, погляньте, міліція на конях! Це щось нове!".

Командир полку Василь Василенко розповів, що крім коней, у їхньому роз­порядженні є ще 11 службових собак, адже головна мета полку - охорона гро­мадського порядку на вулицях міста у вечірній та нічний часи. Щоправда, на коней розраховують, здебільшого, в теплу пору року, а взимку бережуть.
- Специфіка нашої служби, - ка­же Василь Олексійович, - вимагає фізичних та емоційних затрат, тут потрібні і вишкіл добрячий, і бажан­ня працювати на благо рідного міста. А служать у нас в полку, який у лютому наступного року відзначить своє триріччя, понад 400 чоловік. Є і навчальна частина, де молодь, яка відбула службу в армії, пізнає теоретичні й практичні ази нашої служби. Бажаючих не­мало. Так, за останній період навчальною частиною підготовлено понад 150 чоловік молодих бійців. Велику роботу тут ведуть началь­ники штабу полку старший лейте­нант Михайло Бакалов, заступник командира полку старший лейте­нант Євген Конєв, майор Володи­мир Ніколаєв та інші офіцери.
Яка ж результативність патруль­но-постової служби в місті? Мож­ливо, ця нова структура в чомусь дублює інші міліцейські підрозділи, іншими словами сприяє збільшен­ню штатів людей в погонах? На­вряд. Робота полку на фоні спо­ріднених підрозділів помітна. Так, за 11 місяців розкрито понад 2 ти­сячі злочинів, що на 28 відсотків більше минулорічного показника. Збільшується кількість злочинів, які розкриваються. Окрім цього, протягом року за різноманітні по­рушення затримані 59 тисяч чо­ловік, що теж на 7 відсотків перевищує минулорічну.цифру. Отже, нашим вечірнім та нічним спокоєм /давайте відкинемо всілякі непри­ємності, які, на жаль, трапляються/ ми завдячуємо патрульно-постовій службі.   .
Алла КОБИНЕЦЬ
НА ЗНІМКУ: бійці кавалерійського, взводу Віктор МЕДИЦКІС та
Володимир ПАВЛОВ.                      
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА
Газета «Запорізька правда» № 220 від 20.12.1995

Комментариев нет:

Отправить комментарий