Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 25 ноября 2015 г.

Запорізьким поліцейським подякували за людяність

Переселенка з Донбасу подякувала начальнику Токмацького відділення Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області за людяний вчинок його підлеглих.
Уважність, доброта та людяність патрульних інспекторів поліції до глибини душі вразила жительку Донецької області, яка опівночі опинилась на залізничному вокзалі в місті Токмак. 60-річна жінка з вересня 2014 року з онуком-інвалідом переїхала з Єнакієво до Запорізької області. Але регулярно відвідувала родичів на Донеччині. 19 листопада жінка поверталася з Єнакієво: проїхала через 7 блок-постів. На вокзалі опинилася опівночі втомлена, з важкими сумками, коли рейсові автобуси вже завершили свої маршрути. Грошей на таксі у пенсіонерки не було. Саме в такому розгубленому стані, зі сльозами на очах, її і зустріли старший сержант поліції Максим Варяник та сержант поліції Олександр Чертков. Без вагань, патрульні запропонували змученій жінці довезти її додому.

Олена Никандрівна наступного дня на прийомі в керівництва Токмацького відділення поліції не шкодувала теплих слів подяки патрульним поліцейським.

- Якби ж всі правоохоронці зберегли в собі людяність та доброту, так ввічливо і тактовно ставилися до громадян, не потрібно було б ніякого реформування!

Молоді поліцейські отримали листи подяки за сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків.

Відділ комунікації Головного управління Національної поліції
України в Запорізькій області 23.11.2015 | 16:49

Комментариев нет:

Отправить комментарий