Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 13 октября 2015 г.

Начальник запорізької міліції зустрівся з делегатами Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні

Це вже не перша зустріч представників Консультативної Місії Європейського Союзу з керівником запорізької міліції – генерал-майором міліції Віктором Івановичем Ольховським. Цього разу представники КМЕС домовились про проведення відеопрезентації щодо збереження та обробки аналітичних даних, яка підвищить ефективність роботи міліції.


З боку Європейського Союзу в делегації взяли участь Міхай Барбуту – полковник міліції, слідчий кримінальної міліції (Румунія), Хосе Карраско, фахівець відділу регіонального співробітництва КМЄС (Іспанія), Йожеф Урсан, керівник відділу аналітики КМЄС (Угорщина), Кирил Гусаров, старший помічник з питань спеціалізованих правоохоронних органів КМЄС (Україна), Алесандро Сичилін, фахівець з питань стратегічних комунікацій КМЄС (Італія), Іванна Ільченко, асистент відділу регіонального співробітництва КМЄС (Україна).

Голова делегації Міхай Барбуту на початку зустрічі розповів, що місія створена у липні минулого року за ініціативою української влади. Основна її мета – укріплення та підтримання реформування української міліції. Ключовим моментом є те, що місія охоплює не тільки центр України, а поширюється на всі її регіони. Міхай консультує Дніпропетровську, Херсонську та Запорізьку області. Він зазначив, що цього разу члени делегації мають на меті поглиблений аналіз регіонів, а саме: отримання інформації щодо особливостей роботи прокуратури, судочинства, інститутів громадянського суспільства, центрів безкоштовної юридичної допомоги. На підставі отриманих результатів будуть розроблені рекомендації відповідним органам ЄС у Брюсселі з можливим переглядом мандату місії задля кращого реагування на потреби і очікування українських партнерів.

Віктор Іванович представив свого першого заступника – начальника слідчого управління Олександра Гребеннікова, начальника кримінальної міліції Івана Пазиніча, начальник міліції громадської безпеки Андрія Долинного.

Очільник запорізької міліції розповів, що 10 жовтня стартував набір до нової патрульної поліції в Запорізькій області. Вже більше тисячі молодих людей подали заявки до патрульної поліції. Всього до запорізького підрозділу служби з числа конкурсантів буде відібрано вісімсот співробітників. Набір триватиме до 2 листопада. Навчання нові патрульні розпочнуть у січні-лютому. Віктор Іванович сподівається, що термін навчання буде збільшено. Адже за три місяці новим кандидатам важко засвоїти великий об’єм знань і професійно нести службу на вулицях міста. Не залишаться без шансу вступу до нової патрульної поліції і «старі» патрульні. Якщо вони відповідають вимогам сучасної поліції, сміливо можуть розраховувати на продовження служби.

Отже, завтра 13 жовтня, керівники та особовий склад карного розшуку, слідчих підрозділів та громадської безпеки будуть мати можливість перейняти досвід роботи Румунії та Угорщини. Теоретичний розділ відео презентації представляє Міхай Барбуту, а практичну частину висвітлює Йожеф Урсан.

ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області   12.10.2015


Комментариев нет:

Отправить комментарий