Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 12 октября 2015 г.

Ека Згуладзе вручила нагороди запорізьким міліціонерам


Вісім працівників гарнізону запорізької міліції та Національної гвардії отримали нагороди Президента та Прем’єр-міністра України за особисту мужність і героїзм, проявлений при захисті державного суверенітету.


Сьогодні, 10 жовтня, в актовому залі ГУМВС України в Запорізькій області в ході зустрічі з особовим складом перший заступник Міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе урочисто поздоровила бійців запорізького гарнізону міліції та вручила державні нагороди міліціонерам, які захищали територіальну цілісність на Сході України.


За сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, ініціативу і наполегливість, особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Указом Президента України медаллю «Захисник Вітчизни» нагороджено сім співробітників запорізької міліції та Національної гвардії.


Розпорядженням Кабінету Міністрів України начальникову сектору карного розшуку Токмацького міського відділу оголошено Подяку Прем’єр-міністра України.

ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий