Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 26 августа 2015 г.

Герої серед нас: Дмитро Мальгінов та Вадим Івченко


Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вручив нагороду «За особисту мужність» двом запорізьким працівникам служби дільничних інспекторів міліції.

Раніше повідомлялося про чіткі та професійні дії двох дільничних інспекторів Шевченківського районного відділу міліції Запорізького міського управління ГУМВС, завдяки яким вдалося уникнути жертв під час пожежі на складах з лакофарбовими легкозаймистими матеріалами.

Пожежа спалахнула близько 11-ї години 25 лютого 2013 року. Першим на місці пригоди опинився старший дільничний інспектор міліції Дмитро Мальгінов. Він побачив, що в приміщеннях складів знаходиться чимало працівників, які, не дивлячись на стрімке поширення вогню, зволікали залишати робочі місця. Діяти треба було негайно і Дмитро викликав на допомогу свого молодшого колегу Вадима Івченка. Правоохоронці професійно організували евакуацію людей і вивели з осередку вогню та задимлення близько 80 чоловік.


Сміливі дії запорізьких дільничних міліціонерів зараз відзначили на високому рівні.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів, 18 серпня 2015 року в Києві капітан міліції Дмитро Мальгінов та старший лейтенант міліції Вадим Івченко з рук Прем`єр-міністра України отримали «Диплом лауреатів Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» у номінації «За особисту мужність», відповідні медалі і грошові премії.

А сьогодні мужніх міліціонерів привітали і в Запорізькій обласній державній адміністрації.


Хлопці, як і раніше не вважають свій вчинок якимось особливим. Дмитро Мальгінов скромно посміхається і говорить: «Це ж і є наша робота – допомагати людям. Однак, дуже приємно коли її добре оцінюють».

Зараз обидва дільничні інспектори міліції не тільки виконують свої безпосередні обов’язки по профілактичній роботі з населенням та розкриттю правопорушень на підопічній території.

Вони несуть добові чергування на блокпостах Запоріжжя і разом з іншими правоохоронцями протидіють проникненню на територію області зброї, вибухівки та боєприпасів. «Служба нелегка - каже Вадим Івченко -, однак особисто мене завжди надихає вдячність людей і підтримка рідних».

Після урочистостей, дільничні поспішили знов приступити до служби, на якій завжди є місце для мужності і подвигу.

 ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області


Комментариев нет:

Отправить комментарий