Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 21 января 2015 г.

«Блокпости, розташовані на території Запорізької області, свою функцію виконують в повному обсязі», – Андрій Долинний (ФОТО)


23 грудня т.в.о. заступника начальника ГУМВС України в Запорізькій області – начальника міліції громадської безпеки полковник міліції Андрій Долинний перевірив роботу віддалених від обласного центру блокпостів та разом з головою Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників міліції Віктором Нестеренко покращили побутові умови особового складу.
«На сьогодні для забезпечення безпеки та охорони території Запорізької області вже встановлено та організована робота 25 блокпостів. Перекритий весь рубіж Запоріжжя та області. Значна увага приділяється таким стратегічним для нашого регіону містам, як
Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, населеним пунктам, які межують із зоною, де проводиться Антитерористична операція. Ми перевірили роботу блокпостів - свою функцію вони виконують в повному обсязі. Варто відмітити, що на сьогоднішній момент Запорізька область захищена надійно і ми забезпечені серйозним силовим прикриттям», - розповідає Андрій Долинний.
Також він зазначає, що робота блокпостів дає результати щоденно – і доби не проходить, щоб не вилучалась зброя, яку намагаються вивезти із зони АТО. Тож блокпости на сьогодні свою функцію виконують. Але, як вважає Андрій Володимирович, який, до речі, влітку сам ніс службу на території буремного Сходу України, розслаблятися ні в якому разі не можна. Відтак за роботою вартових необхідний постійний контроль та перевірки за тим, щоб бійці несли службу достойно, діяли відповідно до чинного законодавства та служили в належних побутових умовах. Адже захисники на блокпостах проводять багато часу і мають бути забезпечені теплом, іншими моментами, пов’язаними з побутом.
Захисникам наших рубежів вручили такі необхідні подарунки - валянки, прилади для обігріву, рукомийники, конвектори, чайники, зимовий одяг, взуття, ковдри, засоби гігієни, та інші речі, які пообіцяв особисто привезти на блокпости голова міліцейської профспілки Віктор Нестеренко під час брифінгу.


«Сьогодні ми розвезли останні речі на блокпости. Їх вдалося придбати завдяки, звичайно, членам профспілки, співробітникам міліції, які двічі перераховували свій одноденний заробіток, начальникові ГУМВС, іншим небайдужим організаціям, підприємствам, волонтерам, які постійно відгукуються на ініціативи та пропозиції нашої профспілкової організації. Лише завдяки спільним зусиллям нам вдається оберігати рідний Запорізький край від ворогів та робити в умовах неоголошеної війни все, іноді навіть, здавалося, неможливе, задля спільної перемоги», - розповів Віктор Нестеренко.


Андрій Долинний, в свою чергу, подякував членам профспілки, яка, за його словами, виступила в ролі «головного донору» для придбання необхідних речей для бійців, які несуть службу з охорони території нашої області. Завдяки таким небайдужим людям на сьогодні всі блокпости забезпечені буржуйками, електричними конвекторами, а вартові - теплими речами, валянками, медикаментами тощо.
Також гості поцікавилися, що ще необхідно вартовим, аби на майбутнє знати, яких речей не вистачає, і попросили звертатися у будь-який час за допомогою.
Ірина Нестеренко
 Газета "Резонанс" №1 от 15.01.2015

Комментариев нет:

Отправить комментарий