Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 23 декабря 2014 г.

Відкрите звернення голови Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України до Міністра внутрішніх справ України


Шановний пане Міністр!

Як Голова обласної профспілкової організації атестованих працівників міліції звертаюся до Вас від імені багатотисячного колективу Запорізьких правоохоронців. Пройшовши шлях від міліціонера патрульно-постової служби до заступника начальника ГУМВС, я ніколи не був прихильником публічних звернень. У найгіршому сні мені не снилося, що я буду пікетувати  МВС. Я розумію, що будь-які різкі кроки сьогодні роздмухуються ворогами України, щоб показати нестабільність у державі. І ми  не прагнемо цього. Але сьогодні надзвичайні, на нашу думку, події вимушують вдатися до  таких дій з надією, що нас нарешті почують. Хоча події , що відбулися 17 грудня біля адміністративних будівель  МВС  України, породжують сумнів у цьому.

Нажаль неординарна за своєю суттю подія, адже вперше за історію української міліції представники гарнізонів органів внутрішніх справ України відкрито виказали своє занепокоєння і обурення певними діями заступника міністра внутрішніх справ, не знайшла широкого відображення в засобах масової інформації. Останнє, на нашу думку, спричинене протидією цим заходам з боку МВС, що підтверджується підвищеною увагою до поїздки нашої делегації  - від умовлянь та погроз (у тому числі від осіб, що здавалося взагалі не можуть мати ніякого відношення до міністерства), до фактичного супроводження на кожному посту ДАІ.

До речі, пане Міністр, за це величезна Вам «подяка» від усіх членів делегації, а це 20 ветеранів
та пенсіонерів гарнізону - майори, підполковники, полковники, які не один десяток років віддали справі служіння народові України і сьогодні не байдужі до того, що відбувається у державі. Ніколи  ще ці дійсно поважні люди не відчували до себе такої «уваги»!

Участь делегації Запорізької обласної профспілкової організації в проведенні ходи проти корупції в системі МВС, організованої Радою профспілки атестованих працівників ОВС України, була обговорена та підтримана Комітетом, до складу якого входять представники всіх первинних організацій гарнізону.

Ми прибули до столиці, щоб донести до Вас, пане Міністре, нашу незгоду з діями Вашого заступника  Чеботаря С.І., а також запропонувати допомогу  та співпрацю профспілкових організацій атестованих працівників ОВС, по суті - фактично колективів органів внутрішніх справ, у вирішенні нагальних проблем міліцейських гарнізонів. Ми чекали на діалог, а що ж побачили ?

Біля МВС нас чекали 7-10 юнаків, фактично дітей, віком на вигляд від 17 до 25 років, а також з десяток жінок не дуже охайної зовнішності. За заготовленим сценарієм молоді люди спочатку намагалися спровокувати бійку, потім – зірвати проведення мітингу. Звичайно це їм не вдалося, але як усе це нагадує дії колишнього керівництва МВС і держави – від блокування виступів людей з іншою думкою до залучення «тітушок»! Як соромно за Ваших підлеглих, які зі знанням справи використовують надбання режиму Януковича! І що змінилося у стилі та методах керівництва системою МВС з 27 січня поточного року, коли я вимушений був написати рапорт на звільнення з ОВС у зв’язку з незгодою з діями керівництва ГУМВС в області, яке намагалося мене, міліціонера, поставити на Запорізькому майдані в один стрій з «тітушками», до сьогоднішніх днів, коли керівництво міністерства боїться думки своїх співробітників та ветеранів, протидіє співпраці з профспілковими органами, що до речі суперечить чинному законодавству?

А згодом прес службою МВС поширено, м’яко кажучи, неправдиву інформацію, а фактично просто брехню, відносно подій, що відбувалися під стінами МВС! Використовуючи наші фото, перекручено факти, в офіційному повідомленні міністерства зазначено, що нібито  ми  протестували проти діяльності профспілки, тобто проти самих себе, і нічого – про вимоги відставки С.І. Чеботаря (зазначені вимоги нами пів години раніше передано представникові Кабінету Міністрів України, який спілкувався з пікетувальниками). Як це нагадує дії  російських політтехнологів, які завжди говорить тільки «правду» на свою користь! Це просто обурливо!

До речі, тільки Запорізькою обласною профспілковою організацією атестованих працівників міліції при  сприянні та участі керівництва ГУМВС, обласної прокуратури, волонтерів та просто небайдужих громадян, передано на потреби співробітників, що захищають сьогодні нашу Вітчизну 80 бронежилетів, 69 шоломів, 3 прилади нічного бачення, 100 пар валянок та стільки ж бурок тощо. Ми забезпечуємо колег медикаментами, засобами гігієни, оснащуємо блокпости засобами обігріву, іншими необхідними речами. І тільки  МВС – осторонь!

Це  відповідь авторам інформації від МВС на питання, чим займається профспілка і чи потрібна вона взагалі!

Але постають інші питання:

-         чому МВС так боїться своєї профспілки?

-         І чи не є погроза провести перевірку її діяльності, що до речі МВС не вправі робити відповідно до вимог чинного законодавства, помстою за принципову позицію щодо бездіяльності вищих посадових осіб системи?

А до мітингарів з рідного міністерства ніхто так і не вийшов (знову ж таки всупереч інформації МВС)!

Шановний Арсене Борисовичу!

Сьогодні міліція, як і вся система правоохоронних органів, потребує корінного оновлення та реформування, але діяльність таких «професіоналів», як С.І. Чеботарь та посадові особи, що розповсюджують на офіційному сайті неправдиву інформацію,  ні чого спільного з цим процесом не має. Вона призводить до знищення системи органів внутрішніх справ, і є довершенням того, що не встигли зробити за останні чотири роки соратники В.Ф. Януковича, чия нелюбов до міліції не викликає здивування в силу його життєвого шляху.

Ми просимо Вас надати оцінку діям заступника міністра внутрішніх справ Чеботаря С.І. щодо неналежного виконання ним службових обов’язків, а також діям посадових осіб МВС, що розповсюджують на офіційному сайті неправдиву інформацію.

Ми віримо у Вашу мудрість та порядність, просимо одного – почуйте нас!

У час коли фактично йде неоголошена війна, ми повинні об’єднати  зусилля всіх патріотичних сил для розбудови вільної, суверенної, демократичної України!

Ми пропонуємо Вам нашу допомогу, допомогу багатотисячного колективу профспілки атестованих працівників міліції! 

Ми запевняємо, що співробітники міліції Запорізького гарнізону завжди стояли і будуть стояти на сторожі законності, миру і спокою громадян України!

Поряд з цим, залишаємо за собою право на захист нашої позиції, а також соціальних та трудових прав співробітників органів внутрішніх справ відповідно до вимог чинного законодавства.

У доказ того, що справді відбувалося біля МВС 17 грудня 2014 року додаємо фото та тези до виступу голови Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України на мітингу.

З повагою та надією на розуміння,Голова Запорізької обласної

профспілкової організації атестованих

працівників ОВС України                                                   В.В. Нестеренко

Комментариев нет:

Отправить комментарий