Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 18 ноября 2014 г.

Звернення керівника запорізької міліції генерал-майора міліції Віктора Ольховського

Хочу особисто подякувати жителям міста, депутатам різних рівнів, представникам громадських організацій, засобів масової інформації, профспілковій організації атестованих працівників органів внутрішніх справ, обласній ветеранській організації МВС України за підтримку! Дякую за ваше єднання та стійкість, за вашу принципову позицію та рішучість у її відстоюванні.
Не дивлячись на задекларовані нові принципи будівництва держави, окремі керівники апарату
МВС намагаються створювати «нове» старими методами, нав’язуючи регіонам керівників, які на їх думку, повинні очолювати відомство, не беручи до уваги бачення жителів регіону. Питання не в окремих прізвищах, а в принципах взаємовідносин з регіонами. Тому особливо приємно, що жителі запорізького краю вперше за останні роки незалежно від політичних поглядів та переконань, стали чинити опір намірам МВС, відстоюючи свою точку зору.
У запорізькій міліції багато недоліків і ми про це знаємо, але оцінювати її роботу повинні не позапланові комплексні перевірки, а жителі міста та області.
Сподіваюся на нашу подальшу плідну співпрацю! Запевняю всіх запоріжців, що ваші звернення, пропозиції щодо поліпшення роботи або зауваження не залишаться без уваги та відповідного реагування. Тільки спільними зусиллями ми досягнемо вагомих результатів у період соціально-політичної нестабільності. Ще раз щиро дякую!

Комментариев нет:

Отправить комментарий