Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 7 октября 2019 г.

Розівський районний відділ міліції
Із спогадів колишнього заступника начальника Розівського РВ УМВС України в Запорізькій області   майора міліції Тарасенка В.І.


В зв'язку з поновленням Розівського району і початком його функціонування в 1992 році виникла необхідність створення однієї з структур району - міліції.
Голова Розівської держадміністрації Марюха В.І. викликав мене і запропонував включитися в роботу по створенню РВВС.

Я запропонував на посаду начальника РВС капітана міліції Скребця В.І. Знаючи його багато років по спільній роботі я був впевнений в ньому і не помилився. Коли його кандидатуру голова держадміністрації запропонував начальнику УВС Запорізької області, той трохи здивувався, але виходячи з прохання голови Розівської адміністрації пішов на зустріч і на початку жовтня 1992 року Скребця В.І. було призначено начальником Розівського РВ УМВС. Другим наказом начальника УВС я був переведений в Розівський РВВС.
В перші дні нашої спільної праці нам прийшлось вирішувати господарські питання, а також комплектувати новий РВВС особовим складом. Строки створення РВВС були дуже стиснуті і вже 25 грудня 1992 року ми повинні були доповісти про повну готовність до роботи Розівського РВВС. Завдяки допомозі керівників господарств і посиленій роботі мало чисельного колективу майбутнього РВВС. Вдалося в найкоротші строки із приміщення готелю зробити приміщення РВВС. Підключити зв'язок, підготувати кабінети і особовий склад до виконання функціональних обов'язків. Вирішене питання по забезпеченню РВВС транспортом і озброєнням.
25 грудня 1992 року РВВС був прийнятий в експлуатацію. Від УВС Запорізької області в святкуванні відкриття РВВС прийняв участь заступник начальника УВС полковник міліції Савелій В.Г., а також голова Розівської держадміністрації Марюха В.І., а також запрошенні керівники організацій району.
До звільнення в запас я працював заступником начальника РВВС. В перші місяці функціонування РВВС особовий склад був повністю сформований і з гідністю виконував свої обов'язки. Основне навантаження несли на собі старі працівники, допомагаючи молодим. На протязі трьох років РВВС регулярно займав високі місця в своїй діяльності по усім показникам в роботі, не допускаючи порушень законності.
В колективі царювала гарна робоча обстановка, але не тільки роботою жив колектив, вміли й гарно відпочивати. Із особового складу було створено ансамбль „Бодентаун", який займав перші місця на конкурсах в УВС і був гордістю РВВС. Святкування Дня міліції України завжди проводились за участю в ньому сімей співробітників, ветеранів міліції. Завдяки керівництву РВВС весь особовий склад був добре екіпірований форменим одягом, а взимку теплим обмундируванням. Спеціально в м. Харків було замовлено на хутряній фабриці теплий верхній одяг.
Труднощів в ці перші роки роботи було не мало, але всі вони були подолані і особовий склад з ними з честю справився. Велику допомогу нам надавало і УВС, посилаючи до нас на допомогу в складні часи спеціалістів. Знаходячись на близькій відстані від великих промислових міст Донбасу ми часто відчували на собі тиск злочинного миру цього регіону. На територію району завозилися наркотики, фальшива валюта і навіть трупи вбитих на території Донецької області. Але молодий РВВС с честю виходив і з цих ситуацій за допомогою більш опитних співробітників з обласного управління.
В 1995 році я вийшов у відставку, а Скребець В.І. поступив навчатись в аспірантуру і зараз є кандидатом юридичних наук, викладає в Бердянському юридичному інституті.
Колишній заступник начальника Розівського РВ УМВС України в Запорізькій області майор міліції Тарасенко В.І. 2006 р.

Комментариев нет:

Отправить комментарий