Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 10 ноября 2014 г.

Руки геть від генерала Ольховського В.І.!


Дежавю. Я по своїй наївності думав, що часи Захарченка щодо злочинного управління  органами внутрішніх справ безповоротньо канули у літа. Але сьогодні  запорізька міліція стала свідком того, що методи управління злочинного режиму Януковича  повертаються, і їх залюбки взяло на озброєння нинішнє керівництво МВС.
Сьогодні, коли ворог стоїть на кордоні нашого краю,  міністерство безпідставно проводить позапланове комплексне інспектування підрозділів ГУМВС України в Запорізькій області, яке ініційоване заступником міністра внутрішніх справ  Чоботарем С.І. Мета – звільнити з посади Віктора Івановича Ольховського. Приводом до  цього стала відмова начальника ГУМВС Ольховського В.І. виконати незаконне усне розпорядження Чоботаря С.І. щодо припинення забезпечення охорони окружної комісії виборчого округу №79, що призвело б до фальсифікації результатів народного волевиявлення. Ось така «картина маслом»!
Президія Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України звернулася до первинних профспілкових організаціях захистити генерала Ольховського В.І. Дане звернення пропоную вашій увазі. Від себе скажу «Руки геть від генерала Ольховського В.І.!» ЛітописецьГоловам (профорганізаторам) первинних профспілкових організацій атестованих працівників структурних підрозділів ГУМВС, органів та підрозділів внутрішніх справ Запорізької області

Шановні колеги!
Запорізька обласна профспілкова організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України з часу свого створення проводила  і проводить сьогодні роботу спрямовану на зміцнення соціальних гарантій співробітників ОВС області, підняття авторитету та іміджу служби в міліції, підвищення професійної майстерності та недопущення надзвичайних подій серед особового складу.
Сьогодні, в умовах фактичної війни, викликаної прихованою агресією з боку Російської Федерації, мир і спокій у нашій державі залежить від професіоналізму не тільки військовослужбовців, але й усіх правоохоронних органів, і в першу чергу підрозділів ОВС.
У важкий для нашої Батьківщини час працівники міліції Запорізького гарнізону не
стоять осторонь – разом з іншими правоохоронцями ми не допустили розповсюдження сепаратизму на територію області, наші співробітники беруть участь у проведенні антитерористичної операції, проявляючи при цьому мужність та героїзм, троє нагороджено орденами «За мужність» та «Данила Галицького», за ініціативою обласної профспілкової організації кожен міліціонер двічі перерахував одноденний заробіток, завдяки чому ми закупили бронежилети, шоломи, інші засоби індивідуального захисту, одяг та амуніцію, прилади нічного бачення тощо для забезпечення проходження служби в зоні АТО. Сьогодні відповідно до наказу ГУМВС проходять навчання сотні добровольців із числа діючих  співробітників Запорізької міліції, які готові стати на захист України.
Багато чого вдалося вирішити завдяки співпраці з керівництвом ГУМВС в області, у першу чергу з начальником ГУМВС В.І. Ольховським, який чуйно ставиться до проблем кожного співробітника міліції, особисто переймається ними.
Поряд з цим питання матеріально – технічного забезпечення гарнізону відповідними структурними підрозділами МВС практично не вирішуються. Протягом збройного конфлікту на сході нашої країни ми не отримали жодного бронежилета, шолома, не вирішено питання забезпечення в необхідному обсязі автоматичною зброєю, боєприпасами, паливо-мастильними матеріалами тощо, не дивлячись на постійні звернення із відповідними заявками ГУМВС. У той же час заступник міністра внутрішніх справ Чоботар С.І., виступаючи на телебаченні та оперативних нарадах, неодноразово заявляв про вирішення зазначених проблем. Ним же заборонено використання боєприпасів для АК-74, калібру 5,45 мм для навчальних стрільб, огульно оголошено про тисячі зрадників із числа міліціонерів Донеччини та Луганщини ще до проведення будь-якої перевірки.
Наш гарнізон рішенням МВС позбавлено навчальної бази  після передачі території майнового комплексу колишнього Запорізького юридичного інституту одному із підрозділів Національної гвардії. Зараз ця територія, у тому числі навчальні тири, тактичне містечко, фактично не використовується, приміщення не опалюються.
Кадрові рішення щодо призначення керівників підрозділів патрульної служби міліції особливого призначення вирішувались без врахування думки керівництва ГУМВС. Так було із призначенням командирів батальйонів «Січеслав», «Січ», роти «Берда», які проіснували в структурі ГУМВС не тривалий час. Зараз нам нав’язується комплектування створеної роти «Торнадо» працівниками  розформованого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Шахтарськ», що існував у структурі ГУМВС України в Дніпропетровській області, із призначенням  командиром підрозділу співробітника з дуже сумнівною репутацією(неодноразово засуджувався за скоєння тяжких злочинів, пов’язаних з насиллям та використанням вогнепальної зброї). При  цьому питання розміщення підрозділу, його матеріально-технічного забезпечення покладено виключно на керівництво ГУМВС в Запорізькій області.
Сьогодні Чоботарем С.І. ініційовано проведення позапланового комплексного інспектування підрозділів ГУМВС України в Запорізькій області. Приводом до  цього стала відмова начальника ГУМВС Ольховського В.І. виконати незаконне усне розпорядження Чоботаря С.І. щодо припинення забезпечення охорони окружної комісії виборчого округу №79 та в подальшому подати рапорт про звільнення із займаної посади. Проведення перевірки силами понад 30-ти співробітників апарату МВС у період 16 діб гарнізону області, яка межує з територією бойових дій, викликає, що найменше подив і є прикладом справжньої «економії» бюджетних коштів. Мінімальні затрати на відрядження зазначеної комісії складають понад 100 тис. грн. У той же час коштів на забезпечення співробітників ОВС засобами індивідуального захисту, обмундируванням та озброєнням в МВС катастрофічно не вистачає.
І все це відбувається у період фактичної війни, коли необхідне об’єднання зусиль усього суспільства для протистояння  сепаратистській нечисті та зовнішній агресії, у першу чергу людей, які мають навички володіння зброєю та покликані за своїм професійним обов’язком захищати мир та спокій громадян.
Вважаємо, що зазначені дії заступника міністра внутрішніх справ Чоботаря С.І. негативно позначаються на організації службової діяльності підрозділів ГУМВС України в Запорізькій області та дестабілізують ситуацію в регіоні в цілому.
Враховуючи викладене, Президія Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС вважає доцільним звернутися до Президента України, Прем’єр-міністра  України,  Генерального Прокурора України з проханням надати оцінку діям заступника міністра внутрішніх справ Чоботаря С.І. щодо неналежного виконання ним службових обов’язків у частині невжиття заходів щодо забезпечення підрозділів ГУМВС України в Запорізькій області засобами індивідуального захисту, озброєнням, обмундируванням тощо, надання завідомо незаконних наказів керівництву ГУМВС, спрямованих на втручання у виборчий процес.
Просимо обговорити це питання у первинних профспілкових організаціях, про що проінформувати Президію Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України.

            З повагою
голова                                                                                                             В.В. Нестеренко

Комментариев нет:

Отправить комментарий