Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 21 октября 2014 г.

Їх нагородила Батьківщина. Олександр Черемисін


Черемисін  Олександр Олексійович, 02.12.1931 р.н. ,  командир відділення ППС Мелітопольського МВ УМВС в Запорізькій області.
            У 1965 році  група неповнолітніх на чолі з раніше засудженим, звільненим з місць позбавлення волі злочинцем, під загрозою фінського ножа за одну ніч скоїла 5 розбійних нападів на громадян у м. Мелітополі. 
            Черемисін О.О.  у складі слідчо-оперативної групи, діючи сміливо та рішуче затримав озброєного злочинця, а до ранку були затримані  інші члени розбійного угрупування.
            Влітку цього ж року, перебуваючи на маршруті у парку ім.Горького  м. Мелітополя Черемисін О.О. звернув увагу на підозрілого громадянина. Після затримання невідомого, зясувалось, що він мав при собі фінський ніж та мав намір вбити 2-х громадян.
            У  вересні 1966 року у м. Мелітополі вночі під загрозою   застосування фінського ножа було зґвалтовано вагітну жінку. Черемисін О.О. у складі слідчо-оперативної групи виїхав на місце пригоди. У результаті його вмілих та енергійних дій через 2 години злочинця було затримано.
            Протягом 1967 року він особисто затримав 18 особливо  небезпечних злочинців,
проявивши при цьому розумну ініціативу, витримку та сміливість.
            04.11.1967 року Указом Президії Верховної Ради СРСР за особисту мужність та сміливість  у боротьбі зі злочинністю Черемисіна О.О. нагороджено орденом «Червоної Зірки».

Комментариев нет:

Отправить комментарий