Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 30 января 2018 г.

Блуждая по YouTubeПро затримання "фейкових" поліцейських

Святослав Вакарчук. Розмова про важливе
КРЫМ. КУРОРТ СТРОГОГО РЕЖИМА. Фильм - расследование

Russia go home!

Героям слава і вічна пам'ять!
ПРЕМ'ЄРА нової пісні та відео - "Мить"
Святослав Вакарчук: "Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні ... Але "Мить"- особлива пісня... Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня... А може й більше...
Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні...про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню...
Написав дуже емоційно за декілька хвилин. Взяв гітару і разом з мелодією почали з’являтися
слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої "миті", яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловив не все...
Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку... І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив!
Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом!
Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час.
Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом"


Прототипи фільму "Бригада"

Русский мир провалился в болото...Заставили злити свого братка

Народ! Не заважай новим браткам деребанити бюджет


Продукт путлеровскої пропаганди

Білий Птаха - ЯрмаК (Українське Відродження) [Белая птица]


Хоробрі серця. Волонтери. Серія - 5Хоробрі серця. Кіборги. Серія - 4

Хоробрі серця. Солдатські матері. Серія - 3Хоробрі серця. Серія - 2Хоробрі серця. Серія - 1Из жизни рабов Донбасса
Совесть русской нации
Гумор перемагає ворога!


За кожним загиблим героєм плаче вся Україна, а смерть раба, який, як божевільний, захищає своє рабство від людської гідності та волі, завжди буде непомічена  такими ж рабами. Слава Україні! Літописець


Коммунист Симоненко в ненавистной Европе


Соответствующее видео было обнародовано на канале проекта Информационное Сопротивление в YouTube. В какой именно стране было снято видео, не сообщается.

 На кадрах видно, как женщина с камерой подходит к столику, за которым сидел Симоненко и еще одна женщина, и начинает высказывать в его адрес обвинения в "финансировании террористов". Женщина заявила, что ей "стыдно, что в украинской политике есть такие люди" как Симоненко.

 "Я сожалею, что вы невежество проявляете. Вы невежественная женщина", - ответил коммунист.

 Женщина не растерялась и назвала Симоненко и КПУ "позором Украины".

 В ответ коммунист заявил, что женщине не стоит верить слухам, и что он и его партия "сделал всё, чтобы вы и ваши родители жили в нормальной стране". После этого женщина обвинила Симоненко "и таких как он" в смерти своего отца.

 На этом разговор был закончен по обоюдному согласию сторон.


Это ужасно! Импотентная власть не хочет бороться с пятой колонной и народный гнев выливается за пределы правового поля. Если Президент и его команда не сделают надлежащих выводов, жди нового Майдана. ЛетописецКомментариев нет:

Отправить комментарий