Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 14 августа 2014 г.

Герої серед нас: Сергій Рубанов

Пригода сталася у суботу, 2 серпня, близько 14 години в селищі Кирилівка на пляжі однієї з баз відпочинку, розташованої на косі Пересип.

Закінчувалася чергова відпустка полковника міліції Сергія Рубанова і він надекілька днів виїхав з дружиною відпочити до моря, на косу Пересип.

На Азовському узбережжі шторм не вщухав вже кілька днів. Не зважаючи на таку погоду, відпочиваючих на пляжі було багато. Увагу міліціонера привернув чоловік, який намагався впоратися з хвилями, кликав про допомогу, але у якусь мить почав пропадати під водою.
Не вагаючись, Сергій Олександрович кинувся на допомогу потопаючому. Пропливши близько 20 метрів, він помітив, що на поверхні води ледь виднілась голова потопаючого, яка то зникала під хвилями, то з’являласязнову. Спроба витягнути чоловіка за волосся не вдалася бо останній був коротко стрижений. Підпірнувши він зумів перевернути людину обличчям доверху. Чоловік був без свідомості, рятівник зібрав всі сили і не зважаючи на штормову погоду і бурхливі хвилі зумів все ж таки доправити потопаючого до берега, виштовхуючи його доти, поки не відчув під ногами дно. На березі вже зібралося багато свідків цієї події, але ніхто не наважився ризикувати своїм життям. Врятованому Сергій Олександрович почав надавати медичну допомогу. Викачав десь зо два літри води, яка вже знаходилася у легенях потерпілого, зробив штучне дихання і непрямий масаж серця. Навички надання першої медичної допомоги, отримані на службі, відіграли вирішальну роль і через декілька хвилин постраждалого вдалося повернути до тями та відновити самостійне дихання. Поки надавалась допомога, хтось із відпочиваючих викликав карету швидкої допомоги.
Врятованим чоловіком виявився 32-річний мешканець райцентру Якимівка.
Начальник Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області полковник міліції Сергій Рубанов не вважає свій вчинок чимось героїчним. Він пояснює, що співробітник міліції завжди на службі, а служба в тому й полягає щоб без вагань, у будь-яку мить стати на захист життя і здоров`я громадянина, його законних прав та інтересів.

ВЗГ ГУМВС України
в Запорізькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий