Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

воскресенье, 10 августа 2014 г.

Запорізькі міліціонери та прокурори подбали про безпечну службу своїх колег у зоні АТО


Керівництво ГУМВС України в Запорізькій області та обласної прокуратури вручили новенькі бронежилети бійцям міліцейського батальйону спецпризначення «Скіф», які невдовзі нестимуть службу на буремному Сході України.
Це стало можливим завдяки ініціативи профспілок обох відомств, яких підтримало керівництво.
Всі без виключення працівники на добровільній основі перерахували одноденний заробіток, адже є розуміння того, яку важливу справу вони роблять.

Як розповів начальник Головного управління МВС області генерал-майор міліції Віктор Ольховський, на жаль, наша держава не була готова до таких бойових дій. І в перші місяці загинуло стільки співробітників саме через те, що вони не були забезпечені належним чином індивідуальними засобами захисту.

«Сьогодні багато наших працівників несуть службу в Слов’янську та Краматорську. Завтра ми плануємо провести планову ротацію. Спецпідрозділ, котрий зараз там знаходиться, замінять бійці запорізького спецбатальйону міліції особливого призначення. У найближчий час в зону проведення АТО вирушать і бійці міліцейського спецбатальйону «Скіф». Хочу сказати, що принципова позиція колегії ГУМВС України в Запорізькій області – жоден співробітник в зону бойових дій без повного забезпечення засобами захисту, індивідуального захисту, озброєння, спорядження не буде відправлятися. Ми намагаємось робити все для того, щоб наші міліціонери, які нестимуть службу в зоні Антитерористичної операції, відчували себе впевнено і захищено», - зазначив у своєму виступі Віктор Іванович.
За словами голови Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України полковника міліції Віктора Нестеренка, організація разом з керівництвом ГУМВС постійно проводить заходи, спрямовані на захист співробітників міліції. На сьогодні міліціонерам та працівникам прокуратури вдалося зібрати більше 600 тисяч гривень. На ці гроші, окрім 50 сертифікованих бронежилетів IV та VI ступенів захисту, також придбані захисні шоломи, окуляри, рукавички, медикаменти, формений одяг, оптичні прилади, прилади нічного бачення.
В свою чергу командир батальйону спецпризначення «Скіф» полковник міліції Ігор Новосельський подякував співробітникам запорізького гарнізону міліції та прокуратури. «Якщо в мирний час бронежилет був більше тягарем, то в зоні АТО його вага навіть відчуватися не буде. Це досить серйозний вчинок. Ми робимо одну велику справу».

Серед багатьох побажань спецпризначенцям, які зараз знаходяться на Сході, так і тим які невдовзі туди відбудуть, найчастіше лунали найважливіші – повернутися, виконавши свій обов`язок, живими та неушкодженими. Задля цього їх колеги зробили немало, тож побажаємо нашим хлопцям удачі та повернення з перемогою і без втрат.
ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області
http://mvs.gov.ua/mvs/control/zaporizhia/uk/publish/article/101898

Комментариев нет:

Отправить комментарий