Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 17 апреля 2014 г.

Звернення пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ, членів професійної спілки атестованих працівників міліції до мешканців м. Запоріжжя та Запорізької області, представників усіх політичних сил та громадських організацій.Шановні мешканці м. Запоріжжя та Запорізької області, представники політичних сил та громадських організацій!

         Ми, пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ, члени професійної спілки атестованих працівників міліції звертаємось до Вас з глибокою стурбованістю та тривогою з приводу подій останнього часу, що відбуваються у нашій державі, у першу чергу у східних її регіонах.
         Важке економічне та політичне становище, у якій сьогодні знаходиться Україна, використовується певними деструктивними силами суспільства, з метою дестабілізації ситуації в країні. При цьому, спекулюючи на мовних та інших надуманих проблемах, відбувається намагання роз’єднати український народ, розділити країну задля   досягнення вузько політичних цілей. Під час масових заходів гинуть  та отримують поранення мирні люди, співробітники правоохоронних органів.
         Ми закликаємо всіх громадян, представників усіх політичних сил, громадських організацій перед лицем загрози втрати державного суверенітету забути про власні амбіції, відмовитись проти застосування насильства, не піддаватися на провокаційні дії, поважати один одного як громадян єдиної країни, беззаперечно дотримуватись вимог чинного законодавства під час проведення масових громадянських заходів.
          Сьогоднішній день - це іспит, який ми повинні пройти всі разом. Дотримання законності та правопорядку є запорукою спокою й можливості вести мирний діалог, продовжувати стабільно працювати в ім’я добробуту кожної родини.
 У цей тяжкий для нас усіх момент закликаємо Вас до єдності. У нас є загальна мета - збереження нашої країни.

Шановні мешканці м. Запоріжжя та Запорізької області!

Запевняємо, співробітники органів внутрішніх справ Запорізької області, як невід’ємна частина українського народу, завжди захищали і захищатимуть Вас, Ваші права та свободи. Ми докладемо усіх зусиль для забезпечення правопорядку в нашому суспільстві та гарантування безпеки людей.
Дякуємо за розуміння та підтримку.

         Від імені пенсіонерів та діючих працівників ОВС області

Голова Запорізької обласної профспілкової
організації атестованих працівників органів
внутрішніх справ України                                       В.В. Нестеренко

Голова Запорізької обласної
ветеранської організації
Асоціації ветеранів МВС України                          Н.С. Граматунова

Комментариев нет:

Отправить комментарий