Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 26 февраля 2014 г.

ЗВЕРНЕННЯ Президії профспілкового комітету Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України до особового складу Запорізького гарнізону міліції


Шановні колеги!

            Україна переживає  дуже  важкі часи.  Загинули  люди.  У лікарнях ще багато тих, хто постраждав під час  вуличних сутичок.  На фоні вкрай складної економічної ситуації в країні у людей неоднозначне ставлення до подій, що відбувались та ще продовжують  відбуватися. Але, шановні колеги,  нам необхідно пам’ятати, що всі ми, наші рідні та близькі, друзі, знайомі  та зовсім незнайомі люди  є громадянами однієї країни у якій нам продовжувати жити разом. 
  
            Сьогодні, як і у будь-які  часи лихоліть, від правоохоронних органів  залежить правопорядок у державі,  безпека і спокій людей.
            Запорізька обласна профспілкова організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України закликає всіх працівників міліції  проявляти витримку та спокій. Щодобово в рамках діючого законодавства продовжувати добросовісно  виконувати свої службові обов’язки  спрямовані на охорону громадського порядку, захист громадян від злочинних посягань, розкриття злочинів та затримання  правопорушників.
            Запевняємо Вас, що Президія профспілкового комітету Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України, незважаючи на будь–які перешкоди, завжди буде стояти на захисті соціальних, правових та трудових інтересів працівників міліції. 


З повагою,
голова Запорізької обласної
профспілкової організації атестованих
працівників органів внутрішніх
справ України                                                                            В.В.  Нестеренко
24.02.2014 року

Комментариев нет:

Отправить комментарий