Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 9 октября 2013 г.

Герої серед нас: Володимир Михряков


5 серпня 2013 року близько 8-ї години вечора командир взводу Орджонікідзевського відділу державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області Володимир Миколайович Мехряков повертався з роботи додому, коли недалеко від свого власного будинку почув звук схожий на вибух. Підбігши до приватного будинку, міліціонер побачив густий дим, що валив зі щілин. Вхідні двері прямо на очах відкинуло ударною хвилею, на вулицю полетіли матраци та ковдри.  Перелякані сусіди почали збиратися біля будинку – всі припустили, що в будинку стався вибух газу, а хазяїн оселі знаходиться всередині будівлі. Не гаючи часу,
правоохоронець перекрив газовий вентиль та кинувся всередину оселі. Правоохоронець, наражаючи себе на небезпеку, на руках виніс з палаючої хатини 60-річного чоловіка.             Командир взводу Орджонікідзевського відділу державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області Володимир Мехряков отримав відзнаку «За відвагу в службі». Запорізький міліціонер отримав відзнаку за № 5. В гарнізоні запорізької міліції вона взагалі перша.
Відомчу відзнаку «За відвагу у службі» Володимирові Мехрякову від імені Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка вручив  начальник ГУМВС України в Запорізькій області генерал-майор міліції Володимир Серба.


Фото ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області

Комментариев нет:

Отправить комментарий