Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 15 апреля 2013 г.

Горпинич Микола Іванович


        Горпинич Микола  Іванович народився 21 лютого 1937 року в с. Успенівка Гуляйпільського району Запорізької області. Під час строкової військової служби в Збройних Силах СРСР в період з 24 жовтня по 10 листопада 1956 року приймав участь в бойових діях в Угорщині. Після звільнення в запас поступив на службу в органи внутрішніх справ СРСР, де проходив службу з 01 жовтня 1961 року до 01 липня 1984 року. Остання займана посада перед виходом на пенсію – начальник відділення карного
розшуку Куйбишевського районного відділу внутрішніх справ УВС  Запорізького облвиконкому. Спеціальне звання на теперішній час – майор міліції у запасі.
Під час служби в  органах внутрішніх справ СРСР, за активну участь у боротьбі з кримінальною злочинністю і охороні громадського порядку Указом Президії Верховної Ради Української РСР №486 – УП від 18 листопада 1967 року Горпинич М.І. нагороджений медаллю «За відмінну службу по охороні громадського порядку», а також медалями «За бездоганну службу» І, ІІ та ІІІ ступенів, «50 років радянській міліції».  Після виходу на пенсію, за багаторічну сумлінну службу та активну громадську діяльність, Горпинич М.І. нагороджений медалями: «70 років Збройних Сил СРСР»,  «50 років Перемоги в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»,   «Захиснику Вітчизни», також нагороджений багатьма Почесними грамотами Запорізької обласної ради, Запорізької обласної державної адміністрації, Головного управління МВС України в Запорізькій області, грошовими винагородами та неодноразово оголошувалися подяки.
Горпинич Микола Іванович  має статус «Учасник бойових дій».
Горпинич М.І. є активним членом Куйбишевської районної громадської організації пенсіонерів МВС України. Він постійно приймає участь у заходах які проводить організація і надає посильну допомогу у вихованні молодих співробітників районного відділу на кращих традиціях старшого покоління.Комментариев нет:

Отправить комментарий