Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 18 марта 2013 г.

Зі снігових заметів - у життя


Того вечора за 25 км від Оріхова, що на Запоріжжі, в ав­томобіля, який віз до пологового будинку вагітну жінку, відмовив двигун. На щастя, лихові зарадили два екіпажі взводу супроводження ДПС, які патрулювали дорогу Комишуваха-Оріхів.
Один із екіпажів залишився з водієм автомобіля й допоміг йому усунути несправність. Тим часом, другий екіпаж у скла­ді старшого лейтенанта міліції Віталія Статова та прапорщика міліції Олександра Костецького поспішали доставити жінку, яка вже вп'яте мала стати мамою, до медичного закладу.
Інспектори ДАІ дуже вчасно опинилися поряд із несправним автомобілем: у жінки на ту мить почалися часті перейми і менше ніж за годину вона народила
здо­рового хлопчика - богатиря, ва­гою понад 4 кілограми. Самій ма­тері ці пологи далися нелегко: ви­никли ускладнення, тож кваліфі­кована допомога лікарів їй була конче необхідна. Тому жінка безмежно вдячна міліціонерам, за­вдяки яким їй не довелося наро­джувати на півшляху до лікарні. Нині багатодітна мати і її новона­роджений синочок почуваються чудово.

УДАІ  ГУМВС України в Запорізькій області
Іменем закону від 07.02.2013

Комментариев нет:

Отправить комментарий