Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 18 марта 2013 г.

Будні ДАІ


Усі, кого ви бачите на цьому знімку, працюють у третій роті полку дорожньо-патрульної служби ДАІ, яка базується на території Мелітопольського району. Днями командиру роти Валерію Панасенку та інспекторам ДПС Павлу Овчарову, Валерію Ільченку, Івану Щербаню, Євгену Ценцовському та Володимиру Суркову довелося взяти участь у справжній детективній погоні.
Уже досить давно управління державтоінспекції отримувало інформацію про те, що невідомі здійснюють крадіжки вантажу з автомобілів далеко­го слідування. Працівники ДАІ вжили за­ходів для
того, щоб затримати зло­чинців, які орудували вночі на головній автомагістралі об­ласті. Однак поставити крапку в цій історії довелося саме цим хлопцям.
Коли до чергової частини роти надійшло повідомлен­ня про новий злочин, скоєний на території Якимівського району, саме вони виїхали на місце пригоди у складі екіпажів двох патрульних автомобілів.
Оскільки на вулиці ще не розвиднілося, дві іномар­ки, що їхали по магістралі, не увімкнувши освітлення, одразу привернули увагу інспекторів ДПС. Стало оче­видним, що правоохоронці, що називається, застали злодіїв на гарячому: пасажири підозрілих автомобілів якраз намагалися причепитися до чергової вантажівки А далі була погоня. Злочинців не лякали високі швид­кості, однак їм довелося зважити на загрозу застосування міліціонерами вогнепальної зброї. Всі вони були затри­мані і доставлені в Якимівський райвідділ міліції
Мужність працівників дорожньо-патрульної служби, їх професійні дії і відданість службовому обов'язку були ви­соко оцінені як керівництвом УМВС області, так і Міністер­ством внутрішніх справ України. Командир 3-ї роти полку ДПС ДАІ Валерій Панасенко нагороджений хрестом "За бездоганну службу в ДАІ" II ступеню, а п'ятеро його підлег­лих - іменними годинниками.
Газета «На грані» від 20.12.2000 р.

Комментариев нет:

Отправить комментарий