Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

пятница, 14 ноября 2014 г.

Михайлівський районний відділ міліції
Начальники  Михайлівського РВ


Із історії Михайлівського РВ

З початку 1970 року і по теперішній час, районний відділ очолювали досвідчені керівники, які більшість свого життя присвятили службі в ОВС. Це Малярчик Микола Сергійович, Деребенко Василь Якович, Білоцерковець Володимир Миколайович, Глива Микола Миколайович, Булгак Віктор Семенович,  Салогуб Руслан Павлович. Вагомий внесок в роботу райвідділу по покращенню криміногенної ситуації в районі додали ветерани ОВС, які знаходяться на заслуженому відпочинку - майор міліції Шаповалов Микола Іванович - перший заступник начальника відділу - начальник кримінальної міліції, майор міліції Дерибас Микола Михайлович - заступник начальник відділу - начальник слідчого відділення, майор міліції Іванцов Анатолій Олексійович - начальник відділення ДІМ, майор міліції Власенко Микола Федорович - начальник паспортного відділу, підполковник міліції Мартиненко Ілля Михайлович - заступник начальника по роботі з особовим складом. Під його керівництвом працює Рада ветеранів МВС, з якою співробітники РВ підтримують тісні взаємовідносини, вітають з усіма святами, запрошують для надання консультацій та досвідченої допомоги молодим співробітникам.
Майор        міліції        Лактіонов Олександр         Володимирович        - заступник начальника по роботі з персоналом, який веде роботу по підбору кандидатів на службу в ОВС, на навчання до вищих навчальних закладів МВС України, а також здійснює контроль по недопущенню порушень дисципліни та законності серед особового складу райвідділу.
На знімку (зліва направо) заступник начальника Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області по роботі з персоналом майор міліції Лактіонов О.В., старший інспектор СРП Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області лейтенант міліції Шахов Віталій Вікторович

Майор міліції Козаченко Володимир Миколайович - заступник начальника відділу - начальник кримінальної міліції. Його дільниця роботи - це так званий "кримінальний блок", до якого входять відділення карного розшуку, група кримінальної міліції у справах неповнолітніх, відділення державної служби по боротьбі з економічною злочинністю. Ці служби займаються розкриттям тяжких злочинів, а одним з основних завдань роботи "кримінального блоку" є знайти та затримати злочинця.


На знімку (зліва направо) начальник відділення карного розшуку          капітан          міліції
В.В.Тєтєрєв, оперуповноважений БНОН молодший лейтенант міліції А.В.ЛІТВІН, старший оперуповноважений ВКР капітан міліції Г.О.Бут, оперуповноважений         ВКР
старший       лейтенант       міліції С.С.Бобрищев, оперуповноважений        ВКР лейтенант міліції А.В.Гноєвой
На знімку (в центрі) начальник відділення            громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області майор міліції Дубяга Наталя Миколаївна, (зліва направо) паспортисти Чумаченько Л.Б., Соколова А.М., Козлова Н.Л.
Під час розслідування злочинів робота слідчого починається разом з працівниками оперативних та інших служб районного відділу з огляду місця події, розгляду матеріалів дослідних перевірок. Саме слідчий збирає в установленому законом порядку докази, закріплює їх, дає оцінку зібраній інформації і дає правову оцінку вчиненому, визначає напрямки розслідування, завершуючи прийняттям кінцевого рішення у кримінальній справі, винесенням вироку судом. Тобто кінцеві результати роботи в ОВС в боротьбі зі злочинністю багато в чому визначаються саме ефективністю організації роботи слідства.
Коли на шляхах скоюються дорожньо - транспортні пригоди, першими на допомогу водіям, які потрапили у біду, приходять працівники патрульної служби Михайлівського районного відділу. Вони можуть розібратися в ситуації, що сталася, при необхідності викликати "швидку допомогу". Задачі у патрульної служби не із легким - забезпечення безпеки дорожнього руху, профілактика правопорушень на дорогах, попередження викрадання і угонів автомобілів, виявлення грубих порушень дорожнього руху. Патрульну службу очолює капітан міліції Мельник Віталій Анатолійович. В його підпорядкуванні сім чоловік, які, як і начальник добре несуть службу, роблять все, що від них залежить, щоб на дорогах району був порядок.
На знімку:  працівники патрульної служби майор міліції Мартиненко С.В., майор міліції Удовиченко О.К. та капітан міліції Мельник В.А
Служба дільничних інспекторів міліції досить відповідальна. Дільничні інспектори міліції Михайлівського РВ, кажучи без перебільшення, є справжніми господарями своїх дільниць, знають, хто здатний скоїти правопорушення або злочини, а тому встигнуть своєчасно попередити їх. Як відомо там де є добрий господар, де є дільничні, там існує порядок, поняття того, що люди можуть не боятися виходити на вулицю, відчувати себе захищеними.


На      знімку:     в.о.      начальника відділення      дільничних інспекторів міліції Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області підполковник міліції Фатеев Микола Іванович, помічник ДІМ Данилевський М.Л., ДІМ Ходирєв А.В., помічник ДІМ Воробйов І.В., ДІМ Засько  О.В., ДІМ  Семенов І.Д.

Актуальним напрямком служби дільничних інспекторів є розвиток партнерських відносин між міліцією і населенням. Дільничні інспектори міліції вважають основною ланкою, зв'язок між громадянами і правоохоронцями.
В.О. начальника відділення дільничних інспекторів міліції Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області підполковник міліції Фатєєв Микола Іванович
Одне з найважливіших завдань роботи усієї міліції - знайти і затримати злочинців. Більшість гострих проблем правопорядку в нашому районі успішно  вирішує  відділення карного розшуку, яке очолює Козаченко Володимир Миколайович. Специфіка роботи карного розшуку полягає в тому, що робота оперуповноваженого непомітна, а про її результати ми можемо роботи висновки тільки по кількості розкритих злочинів. Також працівник карного розшуку повинен не тільки розкрити злочин і встановити злочинця, але й закріпити розкриття незаперечними доказами.
Нині тут працюють справжні професіонали, від пильного ока яких не сховається жоден зловмисник. Про таких фахівців мріють у всіх силових структурах, адже їхня висока компетенція поширюється, практично на всі галузі економіки: бюджетно -
фінансову сферу, паливно - енергетичний та паливно - агропромисловий
    комплекси.
Головний критерій їхньої роботи - суворе дотримання закону.
Можна з впевненістю сказати, що слідче відділення районного відділу, яким керує Шахов Олександр Вікторович, має значний досвід, що до розслідування будь-яких категорій кримінальних справ. Кінцева мета роботи слідства - це відновлення справедливості та прав потерпілого.
Заступник начальника відділу - начальник кримінальної міліції
Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області
майор міліції Козаченко Володимир Миколайович


Заступник начальника Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області  по роботі з персоналом майор міліції Лактіонов Олександр Володимирович

В фойє райвідділу знаходиться чергова частина - візитна картка РВ. Ми іноді ображаємося на ті, "слабкі" закони, з питань підтримання правопорядку, але будь-що трапиться, ми поспішаємо набрати "02" - а у відповідь незмінне «міліція слухає» і в голосі чергового звучить надія на те, що все буде добре і всім допоможуть. В черговій частині завжди насторожі помічник начальника відділу - оперативний черговий майор міліції Мосієнко Юрій Анатолійович, майор міліції Раюшкін Ігор Васильович, майор міліції Шаламов Сергій Олексійович, лейтенант міліції Обертас Олександр Олександрович та помічники оперативних чергових - прапорщик міліції Ломакін Євген Олександрович, старший прапорщик міліції Рева Едуард Андрійович, прапорщик міліції Соколов Сергій Валерійович, прапорщик міліції Шевцов Андрій Анатолійович. Вони справжні професіонали своєї справи, і в будь - якій ситуації зможуть швидко прийняти єдине вірне рішення. А ці рішення їм доводиться приймати дуже часто, так як в теперішній час повідомлень до чергової частини про пригоди та злочини надходить дуже багато.
Від злагодженої роботи чергової частини залежить імідж роботи усього районного відділу.
На знімку (зліва направо)заступник начальника відділу - начальник слідчого відділення
Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області майор міліції Шахов Олександр
Вікторович, слідчий СВ  Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області старший капітан міліції Трусов Дмитро Анатолійович, слідчий СВ Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області капітан міліції Довбня Андрій Анатолійович, слідчий СВ Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області капітан міліції Недощак Дмитро Анатолійович.
На знімку (зліва направо) начальник ВДСБЕЗ Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області майор міліції Хрущ Олександр Миколайович, оперуповноважений ВДСБЕЗ Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області лейтенант міліції Бабанін Костянтин Сергійович, оперуповноважений ВДСБЕЗ Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області лейтенант міліції Драбець Дмитро Васильович

Майор міліції Першин Геннадій Володимирович - заступник начальника відділу - начальник міліції громадської безпеки. Основний напрямок роботи - профілактика злочинів. Він очолює служби ДІМ, відділення громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, ізолятор тимчасового тримання, патрульну службу, дозвільну систему. Геннадій Володимирович від своїх підлеглих вимагає великої віддачі в роботі, якою володіє сам. Робить все швидко, охайний у роботі, завжди рахується з думкою підлеглих.


Помічник начальника відділу - оперативний черговий чергової частини Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області майор міліції Мосієнко Юрій Анатолійович, помічник оперативного чергового чергової частини Михайлівського РВ УМВС України в Запорізький області старший прапорщик міліції Рева Едуард Андрійович1998 г. Проводы на пенсию заместителя начальника РО 
по кадрам Мартыненко И.М.
Принятие присяги


Госавтоинспектор  Назаренко Н.А.

Построение личного состава

Черников Г.В. на стрельбах

Комментариев нет:

Отправить комментарий