Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 3 января 2013 г.

Еліта кадрової служби: ПАМІРОВ ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ


Паміров Олексій Григорович, народився 05 серпня 1920 року в с. Новий Орлик Кушенківського району Полтавської області.
            До лав Радянської армії був призваний Вільнянським райвіськкоматом Запорізької області. Приймав участь у бойових діях Великої Вітчизняної війни з 30 червня 1941 року в званні старшого сержанта, потім молодшого лейтенанта. Перебував на посадах шифрувальника, командира взводу, заступника командира батальйону по зв’язку.
            У складі штурмового авіаційного полку 17 – ї повітряної армії штурмової авіації старший сержант Паміров О.Г. приймав участь у визволенні м. Запоріжжя та області.
            У подальшому, приймав участь у визволенні Угорщини, Югославії та Австрії.
            Закінчив війну Олексій Григорович у травні 1945 року. Звільнений в запас з посади заступника командира батальйону по зв’язку.
            Паміров О.Г. нагороджений орденами “Вітчизняної війни ІІ ступеня”, “Трудового Червоного Прапора”, “Богдана Хмельницького”, медалями “За бойові заслуги”, “За Перемогу над Німеччиною” та іншими нагородами колишнього СРСР та України.
            Після демобілізації у
1945 році Паміров О.Г. працював у народному господарстві, відновлював м. Запоріжжя. З 1957 по 1973 роки працював заступником начальника по кадрах УВС Запорізької області. Звільнився на пенсію в спеціальному званні полковника міліції.

1939 р.

Під час війни

Сім'я Памірових

Під час похорон колеги

З комісаром міліції Казаковим С.М.

З комісаром міліції Казаковим С.М.

З комісаром міліції Казаковим С.М.


Комментариев нет:

Отправить комментарий