Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 23 июля 2012 г.

Спогади майора міліції у відставці Тімоніна Володимира Леонідовича


Майор міліції
ТІМОНІН Володимир Леонідович
Народився 13 жовтня 1945 року у м. Запоріжжя.
Службу в органах міліції розпочав у 1974 році інспектором відділу БРСВ УВС Запорізького облвиконкому. Працював у службі до 1994 року. За цей час перебував на посадах інспектора, оперуповноваженого, старшого оперупов­новаженого, начальника відділення відділу БРСВ УВС Запорізького облвикон­кому.
У1994 році перейшов працювати до щойно утвореного відділу боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Запорізькій області.
У 1998 році звільнений у відставку.
«Працювати у відділенні ДСБЕЗ Якимівського РВ мені довелось з травня 1994 року по листо­пад 2002 року. З 1994 по 1997 роки працював на посаді оперуповноваженого, а з 1997 і
до виходу на пенсію - начальником відділення.
Моя праця у службі почалась в непрості ча­си. Був період розпаду Радянського Союзу, а з ним руйнувалась стара законодавча база. Старі закони та нормативні акти втрачали свою актуальність, нове законодавство тільки починало формуватись.
Зоною обслуговування нашого відділення була територія Якимівського району площею 1,85 тис. км2. Поруч курортна зона - селище Кирилівка. Район сільськогосподарський, практич­но не маючий промислового виробництва. У спадок від Радянського Союзу залишилось багато радгоспів та колгоспів, які в період їх рефор­мування неодноразово ставали «підґрунтям» для скоєння злочинів.
Так, приведу один приклад. До мене надійшла  інформація про те, що в період збору врожаю завідуючий током одною сільгосппідприємства разом з оператором очисної установки скоюють  крадіжку зерна. Завідомо знаючи, що один з від­сіків ЗАВ не працює, переробили його так, що при обробці зерна у робочому відсіку, у неробо­чий сипалось невеликими партіями зерно. По закінченню робіт це зерно вилучалось завідую­чим током або оператором установки. Було про­ведено зважування однієї партії зерна до та піс­ля обробки. Залученим спеціалістом були зроб­лені відповідні розрахунки і дано висновок, що кі­лькість обробленого зерна не співпадає з тією, яка мала б бути отримана. Також мною було про­ведено оперативне спостереження, за результа­тами якого факт крадіжки зерна знайшов своє підтвердження. Завідуючий током та оператор установки були затримані на «гарячому» при ви­возі зерна. У ході обшуків, проведених за місця­ми їх мешкання, було виявлено 8 тонн зерна, які були повернуті до сільгосппідприємства.
За зібраними мною матеріалами було пору­шено кримінальну справу за ст. 81, 84 Криміна­льного кодексу. Справу було розглянуто у суді і рішенням останнього завідуючий током та оператор установки отримали 8 та 4 роки по­збавлення волі відповідно».

Із книги «Закон, честь і обов’язок. До 20-річчя служби боротьби з економічною злочинністю України».

Комментариев нет:

Отправить комментарий