Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 4 июля 2012 г.

У Бердянську відкрито дитяче автомістечко, яке не має аналогів в УкраїніНаприкінці травня цього року в Бердянську під час проведення підсумків 36-го обласного конкурсу юних інспекторів дорожнього руху його організатори – Управління ДАІ ГУМВС України в Запорізькій області та міська влада - зійшлися у спільній думці: всі наступні збори
юних інспекторів руху запорізького краю проводити в дитячому оздоровчому комплексі «Райський куточок».
Саме тоді бердянський голова Олексій Бакай підкреслив: «Я зроблю все що від нас залежить, аби цей дитячий комплекс став місцем вивчення та узагальнення досвіду роботи кращих викладачів правил дорожнього руху. А головне, ми вирішили створити на цій території центр, який буде виховувати стійкі навички безпечної поведінки на дорогах в дітлахів, які тут відпочивають, а це близько 600 чоловік за зміну».
Минув лише місяць копіткої праці і вже 29 червня в центральній частині Середньої коси, де розташувався «Райський куточок», з'явилося перше на України дитяче автомістечко по безпеці дорожнього руху. Церемонія відкриття автомістечка розпочалася з вітання отця Миколая і освячення цього місця. Разом з присутніми він також помолився про безпеку на наших дорогах та побажав всім божого благословення. Окрім цього, дітей, присутніх гостей та персонал зазначеного оздоровчого комплексу привітали представники обласного управління Державної автомобільної інспекції, які прибули сюди з цікавою пізнавально-розважальною програмою та купою подарунків.

Що ж стосується самого автомістечка, то на відміну від аналогічних майданчиків в інших регіонах України, в Бердянську воно має головну перевагу – всі структурні компоненти мають натуральну величину. Це і дорожня розмітка, і знаки, і світлофори, навіть пост ДАІ поруч з яким стоїть справжній патрульний автомобіль.
Маленькі глядачі разом з командою переможців конкурсу «Юний інспектор дорожнього руху 2012» вивчили що означають жести регулювальника, гуртом переходили перехрестя на відповідний сигнал світлофору, брали участь у різних вікторинах та конкурсах присвячених безпечній поведінці на дорогах. Усі заняття були побудовані в ігровій формі, аби дітлахи краще їх запам'ятовували.

Начальник запорізького обласного управління державтоінспекції Віталій Горьковий зазначив, аби зберегти життя та здоров'я дітей, необхідно з самого малечку привчати їх до належної поведінки на дорогах. Він виказав також сподівання, що набуті тут знання, допоможуть маленьким пішоходам стати взірцем для інших учасників руху та вберегтися від небажаних пригод на дорозі.  «Саме з цією благородною метою і було створено це автомістечко», – наголосив полковник Горьковий.

В майбутньому співробітники запорізького УДАІ планують організувати на цьому ж місці навчання юних велосипедистів, а також водіїв мопедів з наступною видачею посвідчень про право керування на вулицях і дорогах, а також видачею сертифікатів про отримання необхідних теоретичних знань. То ж запорізькі співробітники державтоінспекції роблять все можливе аби попередити дитячий травматизм на автошляхах і взагалі уникнути фатальних наслідків, адже як відомо - дорога не вибачає помилок.

Офіційний сайт ГУМВС України в Запорізькій області http://www.uvd.zp.ua/novini/u-berdyansku-vidkrito-dityache-avtomistechko-yake-ne-mae-analogiv-v-ukrayini.html

Комментариев нет:

Отправить комментарий